Menu

EKS_KV_baner_CTA_600x100px_RYNEK_INWESTYCJI-2
banner PLOM (1200 x 200 px)
previous arrow
next arrow

Menu

Wielkanocne podróże – bezpieczeństwo najmłodszych na pierwszym miejscu

 

Wraz z nadchodzącą Wielkanocą, czasem rodzinnych spotkań i wiosennych radości, wielu z nas planuje podróże do swoich bliskich. Wspólne malowanie pisanek, szukanie czekoladowych jajeczek, przygotowywanie koszyczka i śmigus-dyngus – to tradycje angażujące małych i dużych. W przededniu tych wyjątkowych dni marka Avionaut przypomina jednak o najcenniejszym aspekcie świątecznych podróży: bezpieczeństwie najmłodszych pasażerów.

foteliki dla dzieci

Avionaut, polski producent fotelików samochodowych, od 13 lat stawia na innowacje, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort dzieciom w każdych warunkach drogowych. Dzięki zaawansowanym technologiom foteliki Avionaut gwarantują, że nawet najdłuższa podróż do rodziny na święta wielkanocne będzie bezpieczna i przyjemna dla najmłodszych.

System ochrony bocznej, regulowane zagłówki, dodatkowe poduszki wspierające odcinki szyjny i lędźwiowy oraz głębokie siedzisko zmniejszające ucisk na kości udowe to tylko niektóre rozwiązania marki na rzecz bezpieczeństwa i wsparcia zdrowego rozwoju kręgosłupa.

Jeśli podróż, to bezpieczna

Wielkanoc jest okazją do rodzinnych spotkań, również tych wymagających krótkich, ale i dłuższych wypraw. To zatem idealny moment, aby podkreślić znaczenie bezpiecznych podróży. Marzec wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca zachęca rodziny z dziećmi do wyjazdów. Avionaut dba o to, aby umożliwić maluchom uczestnictwo w wielkanocnych przygotowaniach i zabawach bez ograniczeń.

Produkty Avionaut to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, lecz także wygoda i ergonomiczne rozwiązania, które docenią zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Łatwość montażu, regulacja oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że foteliki te są wyborem nr 1 dla rodzin ceniących komfort i bezpieczeństwo.

Komfortowa podróż dla niemowląt

Foteliki zaprojektowano z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci w każdym wieku, od niemowląt po starszaki. W ofercie Avionaut znajdziemy innowacyjne rozwiązania, takie jak fotelik Pixel PRO 2.0 C, który jest najlżejszym fotelikiem na rynku (waży jedyne 2,5 kg) i doskonale nadaje się do przewożenia najmłodszych dzieci, w tym wcześniaków.

foteliki samochodowe Avionaut

Dzięki swojej lekkości i ergonomicznej konstrukcji Pixel PRO 2.0 C jest idealny dla rodziców, którzy cenią sobie łatwość przemieszczania się z dzieckiem. W parze z bazą ISOFIX stanowi szybkie i pewne rozwiązanie dla wszystkich, którzy często wpinają i wypinają fotelik. Docenią go na pewno rodzice dowożący wraz z maluchami starsze dzieci do szkół i przedszkoli.

Wygoda dla starszaka

Dla starszaków − aż do końca wymogu podróżowania w foteliku, czyli do osiągnięcia 150 cm wzrostu – Avionaut rekomenduje Maxspace Comfort System+. Ten model fotelika zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży, a przy tym jest pozytywnie oceniany przez fizjoterapeutów. Co więcej, posiada atest od niemieckiego towarzystwa AGR. Maxspace Comfort System+ wspiera zdrowy rozwój kręgosłupa dzięki odpowiedniemu podparciu odcinków szyjnego, lędźwiowego, ochronie głowy oraz odciążeniu ud i ergonomii pozycji. Dodatkowo możliwość odchylenia siedziska do pozycji odpoczynku sprawia, że podróż staje się wygodniejsza dla dziecka. Główka nie opada podczas snu, a to szczególnie ważne w długich trasach.

Podczas tegorocznych świąt Wielkanocnych, które przynoszą nam więcej okazji do spotkań rodzinnych i wspólnego świętowania, Avionaut przypomina, że najcenniejszym darem jest bezpieczeństwo naszych dzieci. Niech ten czas będzie pełen radości, śmiechu i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa, również na drodze.

foteliki samochodowe Avionaut

O Avionaut

Avionaut to innowacyjna polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci. Założona z pasji do bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych, w ciągu 13 lat dzięki zachowaniu najwyższych standardów w ochronie zdrowego kręgosłupa zyskała uznanie oraz oficjalną certyfikację AGR. Avionaut, pozytywnie oceniany zarówno w niemieckich testach ADAC, jak i rygorystycznym szwedzkim Plus Test, łączy nowoczesne rozwiązania inżynieryjne z estetycznym designem, dbając o to, aby każdy fotelik był bezpieczny, wygodny i łatwy w użytkowaniu. Avionaut wyróżnia się na rynku jako jedyna firma w Europie, która realizuje cały proces produkcji w jednej, polskiej fabryce, korzystając wyłącznie z własnych, lokalnie wyprodukowanych i opatentowanych komponentów.

Źródło informacji i zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.