Menu

Menu

Międzynarodowy transport ciężarowy. Najkorzystniejsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach

Interesuje Cię transport międzynarodowy oraz spedycja? Jeśli poszukujesz firmy, która ma wieloletnie doświadczenie, a jej specjalnością jest spedycja międzynarodowa, transport drogowy i nie tylko, to dobrze trafiłeś

Zaufaj profesjonalistom z branży spedycji międzynarodowej, dla których przewóz towarów i transport ciężarowy to chleb powszedni. Dla bezpieczeństwa swojego zlecenia postaw na firmę przygotowaną do zaspokajania wszelkich potrzeb klienta, której specjalnością jest też kompleksowa organizacja logistyki i spedycji.

transport międzynarodowy

Eksperci od transportu towarów

Firmy spedycyjne często oferują bardzo okrojone rodzaje usług, które mogą znacznie ograniczyć Twoje potrzeby. Zupełnie inaczej robi to ICT – spedycja międzynarodowa. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się organizacją transportu międzynarodowego na terenie całej Europy, krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu i nie tylko.

Spedycja międzynarodowa

Międzynarodowa spedycja ICT obejmuje ponad 20 krajów obu Ameryk, Afryki, Azji oraz Australii i Oceanii. Oprócz tego do Twojej dyspozycji są również oczywiście państwa znajdujące się w Europie. Oferta dotycząca Bliskiego i Dalekiego Wschodu obejmuje zarówno niedaleką Ukrainę, Rosję czy Białoruś, jak również inne kraje byłego Związku Radzieckiego. Realizowane są więc transporty m.in. do Kirgistanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu czy Kazachstanu.

Poszczególne procesy organizacji spedycji formułowane są w taki sposób, by zapewnić klientowi optymalne rozwiązania. Możliwe jest zarówno wykorzystanie transportu drogowego, jak i lotniczego czy morskiego. Te formy stosowane są szczególnie w przypadku konieczności pokonania znacznych odległości, gdzie tradycyjny transport mógłby nie być dla Ciebie korzystny.

Dla ICT nie jest problemem żaden rodzaj towaru, który chcesz przetransportować. Firma ta oferuje zarówno standardowe usługi, jak i przewozy specjalne. Dzieła sztuki, środki chemiczne czy materiały niebezpieczne transportowane są z zachowaniem najwyższych norm oraz zgodnie z przepisami poszczególnych krajów. Eksperci dbają też o odpowiednie zabezpieczenie samego towaru.

Podobnie sprawa wygląda w sytuacji, gdy Twoje zlecenie obejmuje towary ponadgabarytowe i o niestandardowym kształcie. W przypadku wielotysięcznych przewozów masz wybór między przewozem całościowym, drobnicowym oraz ponadgabarytowym.

Transport międzynarodowy

Na każdym etapie transportu towar pozostaje w rękach najbardziej doświadczonych ekspertów, którzy dbają o jego bezpieczeństwo oraz odpowiednią dokumentację na granicach.

Kierowcy międzynarodowi mają zdolności komunikacyjne, a wjeżdżając na teren innego kraju, nie mają żadnych problemów z załatwianiem formalności celnych. Nad ich trasą czuwa również odpowiedzialny spedytor, dzięki któremu Twoje zlecenie w oczekiwanym czasie dotrze z punktu A, do punktu B.

Wieloletnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej i transporcie

Oddając swój transport w ręce tego doświadczonego przedsiębiorstwa, możesz mieć pewność, że znajdzie się on w dowolnym miejscu docelowym, które wybrałeś, dokładnie o czasie, który zaznaczyłeś. Odbiorcy mogą już na niego czekać i nie muszą się o nic martwić.

Wysokiej jakości logistyka, szeroki pakiet usług oraz opieka na każdym etapie realizacji transportu sprawia, że ICT to najlepszy wybór. Ciesz się gwarancją kompleksowych usługi w atrakcyjnych cenach.

Nie szukaj dłużej żadnego przewoźnika, który nie ma pojęcia o spedycji, a transport ciężarowy i międzynarodowy to dla niego czarna magia. ICT pomogło już tysiącom zadowolonych klientów, a zrealizowanie bezpiecznego i sprawnego transportu to ich cel nadrzędny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.