Menu
 • Menu

  Jaki osprzęt elektryczny do nowoczesnego wnętrza?

  Na stylistykę pomieszczenia wpływa zarówno dobór kolorów oraz zastosowanych przy wykończeniu wnętrz materiałów, jak i detale takie jak włączniki światła. Utrzymanie spójnego wyglądu osprzętu z resztą aranżacji ma ogromny wpływ na odbiór wizualny całości. Doskonałą propozycją do wnętrz nowoczesnych będą produkty marki Livolo. Mogą zagwarantować nie tylko efektowny wygląd wnętrza, ale również jego funkcjonalność.

  włączniki Livolo

  Czym włączniki Livolo różnią się od osprzętu stosowanego w większości współczesnych pomieszczeń? Do tej pory przyzwyczailiśmy się, że światło włączamy za pomocą umieszczonych na osprzęcie przełączników. W przypadku Livolo zastąpiono je szklanym panelem dotykowym. Jego całkowicie płaska, przylegająca do ściany powierzchnia wygląda zupełnie inaczej, niż powszechnie wykorzystywane rozwiązania. Panel prezentuje się bardzo nowocześnie, wręcz futurystycznie. Uwagę zwraca przede wszystkim jego wygląd. Warto jednak pamiętać, że Livolo to nie tylko elegancja i efektowny design, to również funkcjonalność, która gwarantuje wygodę użytkowników.

  Doskonałe materiały

  Ogromną zaletą włączników Livolo są zastosowane do ich produkcji wysokiej jakości materiały. Wykonany z hartowanego szkła panel przeznaczony do sterowania oświetleniem decyduje o ich wyglądzie i sposobie użytkowania. Dobrze współgra ze stylistyką nowoczesnego wnętrza i pomaga utrzymać spójny wygląd całej aranżacji. Nie bez znaczenia jest również jego trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Ta cecha pozwala zachować efektowny wygląd włączników nawet po wielu latach użytkowania. Warto pamiętać, że hartowane szkło to materiał wyjątkowy pod wieloma względami. Wykonana z niego niepalna obudowa nie stwarza dla użytkowników dodatkowych zagrożeń w przypadku pożaru.

  Modułowa budowa

  Osprzęt elektryczny Livolo pozwala na zastosowanie takiego rozwiązania jak umieszczanie w wielokrotnej ramce nie tylko włączników światła, ale także innych jego elementów. Dzięki modułowej budowie inwestor może dowolnie komponować i zestawiać obok siebie panele do sterowania oświetleniem, ściemniacze światła, włączniki przeznaczone do sterowania roletami oraz żaluzjami, gniazda elektryczne, a także przyłącza multimedialne. To bardzo wygodna alternatywa, która stwarza w aranżacji wnętrz szerokie możliwości.

  Dodatkowe udogodnienia

  Warto zwrócić uwagę, że niektóre włączniki dotykowe mogą być sterowane za pomocą pilota. Taka możliwość znacznie podnosi funkcjonalność wnętrza i wpływa korzystnie na wygodę użytkowników. Inwestorzy zainteresowani takim rozwiązaniem powinny wybrać włączniki oznaczone symbolem „R”. Można je kupić na stronie internetowego sklepu elektrycznego Gajwer. W tym samym miejscu do nabycia jest także pilot. Można go kupić razem z włącznikiem albo zdecydować się na jego zakup w późniejszym czasie. Pilot VL-RMT-04 daje możliwość ustawienia 6 scen oświetleniowych, obsługi 27 obwodów oświetleniowych i 27 obwodów oświetleniowych ściemnialnych.

  Ogrom zalet

  Włączniki dotykowe Livolo doskonale wpisują w nowoczesne aranżacje. Nie tylko nawiązują do nich stylistyką, ale oferują też szereg rozwiązań, które podnoszą komfort użytkowania pomieszczenia. Co istotne, są również łatwe w montażu i podnoszą bezpieczeństwo we wnętrzu. Nie stwarzają zagrożenia przy przypadkowym zachlapaniu wodą, co zawdzięczamy ich szczelnej obudowie. Atuty osprzętu Livolo sprawiają, że ten staje się wartą rozważenia alternatywą dla innych dostępnych na rynku rozwiązań.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *