Menu
 • Menu

  HENSFORT uczestnikiem Regatta Build Cup 2019

  W dniach 31 sierpnia-7 września 2019 odbędzie się XII edycja mistrzostw polski branży budowlanej w żeglarstwie morskim – Regatta Build Cup. W tym roku uczestnicy będą rywalizować na archipelagu wysp Kornaty w północnej Dalmacji. Wśród 35 jednostek biorących udział w wydarzeniu do rywalizacji o zwycięstwo przystąpi załoga HENSFORT.

  Regatta Build Cup to największe polskie regaty morskie, które odbywają się poza granicami kraju. Z roku na rok gromadzą one coraz większą rzeszę miłośników żeglarstwa, a tegoroczna edycja osiągnie rekordową liczbę ponad 300 uczestników.
  Od samego początku mistrzostw przyświecały nam trzy główne cele: propagowanie i rozwijanie pięknej idei żeglarstwa wśród budowlańców, zintegrowanie tego dość licznego i zróżnicowanego grona fachowców oraz reprezentowanie polskiej branży budowlanej na arenie międzynarodowej.

  Po 12 latach mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nam się to udało – tłumaczy Zdzisław Gajos, pomysłodawca oraz Dyrektor Regatta Build Cup.
  Po raz pierwszy w historii regat swą załogę wystawi producent energooszczędnych okien – firma HENSFORT.
  Do udziału w regatach podchodzimy bardzo poważnie, nie tylko pod względem sportowym, ale również wizerunkowym. Regaty Build Cup utrwalają pozytywny obraz branży budowlanej, która rywalizuję ze sobą w duchu fair play nie tylko na morzu, ale również w codziennym biznesie. Wyrażam słowa uznania dla organizatorów za stworzenie tak znakomitej atmosfery wokół tych prestiżowych zawodów – mówi Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT.

  Wszystkie zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych organizatorów.

   

   

   

   

   

   

   

  Tegoroczne regaty rozpoczną się 2 września w Murterze, a ich trasa wiodąca wokół kilkunastu śródziemnomorskich wysp zakończy się w Zadarze.

  Trasa tegorocznych regat (film): https://vimeo.com/327678844#at=27

  Relacja z poprzedniej edycji (film): https://vimeo.com/299864083

   

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *