Menu
 • Menu

  BK Connect ™ – oprogramowanie analizy dźwięku i drgań

  BK Connect to wysoce innowacyjna platforma programowa firmy Hottinger Brüel & Kjær. To w pełni zintegrowane, zorientowane na użytkownika oprogramowanie do wielokanałowego gromadzenia danych (z wiodącym w branży sprzętem pomiarowym Pulse LAN-XI), przetwarzania danych, zarządzania danymi i raportowania.Struktura i koncepcja BK Connect są oparte na konfigurowanych przez użytkownika przepływach pracy, które zapewniają mu dokładnie to, czego potrzebuje. Zmniejsza to ryzyko błędu i zapewnia potrzebę rozwoju specyficznego produktu dla klienta przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bogactwa funkcji nowoczesnej platformy analitycznej.

  Ogólne aplikacje inżynierii dźwięku i drgań

  Podstawowe moduły programowe BK Connect są przeznaczone do ogólnego zastosowania w inżynierii dźwięku i drgań. Razem zapewniają kompleksowy zestaw narzędzi do pomiarów i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym z elastycznością umożliwiającą radzenie sobie z szeroką gamą scenariuszy inżynieryjnych – od powtarzalnych, ustandaryzowanych testów do złożonych badań dotyczących rozwiązywania problemów.

  BK Connect

  Hottinger Brüel & Kjær jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą systemów do pomiarów dźwięku, drgań, naprężeń i siły. Pomagamy klientom mierzyć i zarządzać jakością dźwięku i drgań w ich produktach i środowisku. Kluczowe obszary zastosowania naszych produktów to lotnictwo, przemysł kosmiczny, przemysł obronny, motoryzacja, transport naziemny, monitorowanie i zarządzanie hałasem środowiskowym, telekomunikacja i audio.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.