Menu

Menu

Proste przenośniki taśmowe

Żyjemy w czasach czwartej rewolucji przemysłowej. Oznacza to, że duże przedsiębiorstwa przemysłowe korzystają z zaawansowanej automatyzacji i sprawnego przekazywania danych, a fabryki stają się coraz bardziej zrobotyzowane. Nie da się jednak ukryć, że przenośniki taśmowe ECONOMY są wciąż niezbędne w niemal każdym zakładzie, gdzie odbywa się transportowanie elementów. Właśnie dlatego warto poznać je bliżej.

Przenośniki taśmowe ECONOMY sprawdzają się w nawet najbardziej nowoczesnym przedsiębiorstwie. Także w miejscach, gdzie to robot odpowiada za odkładanie elementów, przenosi je najczęściej właśnie na przenośnik taśmowy. Warto dokładniej poznać to rozwiązanie – w ofercie Inter Trade cechuje je naprawdę korzystna cena i szybki termin realizacji.

Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe ECONOMY

Proste w swojej budowie przenośniki taśmowe ECONOMY to wciąż jedno z najczęściej spotykanych rozwiązań w zakładach produkcyjnych. Co istotne, współcześnie wykorzystujemy je w niemal każdej branży, niezależnie również od środowiska pracy. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest transport elementów. Są w stanie przemieszczać produkty o zróżnicowanych rozmiarach. Tego rodzaju transportery to jedna z kilku części większego ciągu transportującego.

Zaletami takiego rozwiązania jest nie tylko wysoka jakość, ale również cena i czas wykonania. Gdy planujesz rozbudowę swojego zakładu czy sytuacja wymusza na tobie konieczność rozmieszczenia obecnie posiadanych maszyn, musisz działać szybko. Przenośniki taśmowe ECONOMY mogą pojawić się u ciebie w stosunkowo krótkim czasie od zamówienia.

Przenośniki taśmowe

Przenośniki ECONOMY – parametry

Proste przenośniki taśmowe ECONOMY mogą różnić się między sobą parametrami. Ich wymiary można zaprojektować w zakresie: 1.0-9 m dla długości, 0.2-1 m dla szerokości i 0.5-1.5 m dla wysokości. Z reguły nadaje się im stałą prędkość (4.8 m/min, 6.5 m/min, 7.9 m/min, 9.6 m/min, 13.0 m/min, 15.5 m/min, 19.5 m/min, 26.0 m/min), jednak na specjalne zamówienie klienta możliwe jest również przygotowanie elementów z dodatkową opcją regulowanej prędkości. Nośność przenośników wynosi 5 kg/mb, a zastosowany w nich rodzaj taśmy to PCV lub TPU.

Najbardziej podstawowa wersja przenośnika w wersji ekonomicznej posiada układ sterowania z funkcją START/STOP, która sprawia, że spełnia on istotne normy z zakresu bezpieczeństwa. Całość zamknięta jest w obudowie wykonanej z tworzywa o stopniu ochrony IP55, dzięki czemu możliwy jest bezpośredni rozruch jego napędu i zminimalizowane zostaje zagrożenie przeciążeniem i zwarciem układu. Każdy zamawiający może jednak zdecydować się na przenośniki taśmowe ECONOMY w bardziej rozbudowanej wersji – pojawiają się wtedy dodatkowe elementy automatyki.

Przenośniki taśmowe

Gdzie zamówić przenośniki taśmowe ECONOMY?

Wybierając rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa, należy kierować się przede wszystkim jakością wykonania danego elementu. Warto korzystać z usług specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w ich przygotowywaniu. Na twoją uwagę zasługuje oferta firmy Inter Trade, w której znajdziesz przenośniki ECONOMY stworzone z podzespołów renomowanych producentów.

Inter Trade korzysta ze sprawdzonych podzespołów, które cechuje wysoka jakość wykonania. Posiadają duże doświadczenie w zakresie budowy maszyn, a szeroka wiedza i doświadczenie zatrudnianych konstruktorów i serwisantów przekłada się na zadowolenie dziesiątek korzystających z ich usług klientów.

Oprócz jakości wykonania, możesz liczyć również na krótki czas realizacji zlecenia. Firma Inter Trade zadbała o maksymalną optymalizację procesów ofertowania, projektowania, produkcji i montażu. Przenośniki taśmowe ECONOMY są więc wykonane i dostarczone do przedsiębiorstwa naprawdę szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.