Menu
 • Menu

  Program magazynowy do fakturowania WAPRO Mag dla Twojej firmy

  Prowadzenie firmy tak, aby generowała odpowiednie zyski i ciągle się rozwijała, jest trudne. Wykonywanie zleceń i sprzedaż produktów wymaga odpowiedniej organizacji pracy, a mianowicie przygotowania wielu dokumentów i kontroli finansów, dlatego warto korzystać z rozwiązań, które pomagają zarządzać przedsiębiorstwem. Jednym z nich jest program magazynowy do fakturowania WAPRO Mag. Poznaj dostępne pakiety i wybierz najlepszy produkt dla swojej firmy.

  WAPRO Mag

  WAPRO Mag – co to?

  WAPRO Mag to oprogramowanie, które pomaga uporządkować informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Firmy korzystające z tego rozwiązania mają możliwość swobodnego zarządzania sprzedażą, magazynem i finansami i łatwiej jest im kontaktować się z Klientem. Ze względu na to, że oprogramowanie jest dostępne w kilku wersjach, istnieje możliwość idealnego dopasowania pakietu w zależności od rodzaju prowadzonej działalności i wielkości przedsiębiorstwa. W sprzedaży dostępne są programy:

  • WAPRO Mag Start,
  • WAPRO Mag Biznes,
  • WAPRO Mag Prestiż,
  • WAPRO Mag Prestiż Plus.

  1. WAPRO Mag Start jest polecany małym firmom handlowym i handlowo-usługowym. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla rodzinnego biznesu i jednoosobowej działalności gospodarczej. Oprogramowanie umożliwia pełną integrację z platformą e-commerce WAPRO abStore B2C/B2B dostosowaną do porównywarek cenowych i Allegro.
  2. WAPRO Mag Biznes to produkt stworzony z myślą o kilkunastoosobowej firmie, w której obsługiwane są różne magazyny, oddziały i punkty sprzedaży.
  3. WAPRO Mag Prestiż składający się z 3 modułów przeznaczonych do zarządzania magazynem, sprzedażą i finansami. To rozwiązanie spełni wymagania kilkudziesięcioosobowej firmy z wieloma oddziałami i sklepami w różnych miejscach w kraju.
  4. WAPRO Mag Prestiż Plus ma zalety wcześniej wspomnianego pakietu Mag Prestiż, a dodatkowo zawiera inne, specyficzne rozwiązania dostosowane idealnie do potrzeb użytkowników. Umożliwia on dowolną rozbudowę struktur baz danych i pozwala na wykorzystywanie zaawansowanych mechanizmów z użyciem technologii SQL Server Reporting Services.

  WAPRO Mag

  Korzyści z użytkowania WAPRO Mag dla Twojej firmy

  Dlaczego warto kupić program WAPRO Mag? Jakie korzyści przyniesie on firmie? Przede wszystkim takie rozwiązanie usprawni prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej bez względu na profil działalności. Rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników i rabatów ułatwi sprzedaż, a dodatkowo firma będzie miała łatwiejszy dostęp do informacji na temat należności i zobowiązań. Użytkownicy mogą w każdym momencie zobaczyć zestawienie przychodów i dokonać jego analizy.

  Do inwestycji w oprogramowanie zachęca to, że zostało ono stworzone przez Asseco WAPRO, czyli firmę mającą wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych dla najbardziej wymagających Klientów. Twórcy oprogramowania przyznają, że jest ono spójne, a dzięki temu łatwo się z niego korzysta i gwarantuje ono odpowiednie wsparcie w prowadzeniu biznesu. Co więcej, program jest dostosowany do systemu Windows używanego w większości przedsiębiorstw.

  W jaki sposób korzystać z WAPRO Mag?

  WAPRO Mag to program wyposażony w trzy moduły: zarządzania magazynem, zarządzania sprzedażą i finansowy, dlatego w kompleksowy sposób wspiera działalność przedsiębiorstwa.
  • Moduł zarządzania magazynem oferuje dostęp do ewidencji towarowo-wartościowej i wspiera pracę osób obsługujących maszyny.
  • Moduł zarządzania sprzedażą pozwala zautomatyzować procesy sprzedażowe, aby transakcje przebiegały płynnie, a pracownicy mogli skupić się na innych zadaniach.
  • Moduł finansowy umożliwia m.in. uzyskanie informacji na temat finansów firmy i sprawdzić rozliczenia z kontrahentami.

  W ofercie twórców programu WAPRO Mag można znaleźć szkolenia, darmowe i płatne, odbywające się zdalnie i stacjonarnie. W trakcie ich trwania wyszkolona kadra pracowników przedstawia funkcjonalności programu i wskazuje, jak z nich korzystać. Ciekawą propozycję stanowią bezpłatne webinaria.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *