Menu

EKS_KV_baner_CTA_600x100px_RYNEK_INWESTYCJI-2
banner PLOM (1200 x 200 px)
previous arrow
next arrow

Menu

Odliczanie do premiery nowego tabletu i konkurs Huawei

8 kwietnia 2024 r. na polskim rynku zadebiutuje nowy tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition. Jego matowy ekran zapewni świetną widoczność obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Z okazji nadchodzącej premiery oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza klientów i nowych użytkowników do udziału w konkursie. Potrwa on od 25 marca do 7 kwietnia. Zdobyć można słuchawki marki, najnowszy tablet oraz kupony zniżkowe na jego zakup na huawei.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na www.consumer.huawei.com/pl/offer/tablety/#konkurs i odpowiedzieć w maksymalnie 5 zdaniach na pytanie: „W jaki sposób MatePad 11.5” PaperMatte Edition ułatwiłby Twoją pracę lub naukę?”. Warunkiem udziału jest też zapisanie się na newsletter. To wystarczy, aby mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób. Na zwycięzców czekają:

  • 1 tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)
  • 2 pary słuchawek HUAWEI FreeBuds 5i (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł).

Ponadto każdy uczestnik konkursu w dniu premiery otrzyma kupon o wartości 50 zł, obniżający cenę zakupu wszystkich modeli z serii MatePad 11.5”. Kupony konkursowe są jednorazowe i można je wykorzystać wyłącznie na huawei.pl do 31 maja br. Kupony nie łączą się ze sobą ani z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu: https://consumer.huawei.com/pl/offer/regulamin/konkurs-matepad-papermatte

Źródło informacji: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.