Menu
Menu

Kongres ESG Polska Moc Biznesu i konkurs dla przedstawicieli biznesu i NGO’s

4 grudnia 2023 r. odbędzie się III edycja Kongresu Polska Moc Biznesu. Wydarzenie łączy przedstawicieli różnych środowisk skupionych na realizacji idei ESG. Integralną częścią zbliżającego się spotkania jest konkurs „DNA – Bo pomaganie mamy w genach”. Formularze rejestracyjne czekają do 12 listopada na firmy oraz organizacje pozarządowe chętne do udziału.

Celem Kongresu ESG Polska Moc Biznesu jest budowanie porozumienia oraz owocnej współpracy na linii biznes−społeczeństwo. Przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji, organizacji pozarządowych i reprezentanci instytucji naukowych spotkają się po raz trzeci, aby wspólnie dyskutować i szerzyć wiedzę związaną z ideą ESG. Tegoroczna edycja odbędzie się na PGE Narodowym, gdzie znajdą się 3 sceny tematyczne, w ramach których będą toczyć się debaty: Ekologiczna Polska, Moc Społeczna oraz Wpływ Biznesu.

Ubiegłoroczna odsłona wydarzenia zgromadziła 120 ekspertów i aż 70 podmiotów aktywnie uczestniczących w ramach spotkań. Tegoroczna edycja również ma szansę odnieść sukces z uwagi na atrakcyjne tematy i udział znamienitych gości.

Kategorie dla firm i NGO’s

Towarzyszący III edycji Kongresu Polska Moc Biznesu konkurs organizatorzy kierują do dwóch grup podmiotów – przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Tym samym chcą docenić uczestników, którzy pochwalą się projektami zrealizowanymi w duchu ESG. Zgłaszać się można w 3 kategoriach konkursowych odpowiadających tematycznie trzem scenom Kongresu. To: Działania Ekologiczne, Pomoc Społeczna i Uczciwe Zarządzanie.

Eksperci zasiadający w jury wyłonią 3 finalistów w każdej z kategorii. O wyborze laureatów zdecydują także internauci, którzy zyskają prawo głosu w ramach ankiet dostępnych na portalach internetowych.

Organizatorzy konkursu „DNA – Bo pomaganie mamy w genach” czekają na zgłoszenia do 12 listopada 2023 r. Aby wziąć udział w konkursie, należy pobrać formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go i przekazać na adres partnerzy@polskamocbiznesu.pl w postaci dokumentu PDF. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://polskamocbiznesu.pl/articles/dna-bo-pomaganie-mamy-w-genach-konkurs.

konkurs DNA - bo pomaganie mamy w genach

Gala wręczenia nagród

Udział w konkursie to doskonała okazja, aby pochwalić się osiągnięciami w zakresie działań ekologicznych, inicjatyw społecznych i innowacyjnego podejścia do biznesu. To także szansa na podzielenie się wiedzą i zainspirowanie innych do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju.

Laureaci konkursu odbiorą nagrody podczas uroczystej gali, zamykającej wydarzenie. Uświetnią ją występy polskich artystów, a sama gala – podobnie jak Kongres – objęta zostanie kampanią promocyjną w mediach ogólnopolskich i społecznościowych.

Bilety oraz agenda wydarzenia dostępne na stronie: https://polskamocbiznesu.pl/registration.

Fundacja Czyste Powietrze powstała po to, aby zapobiegać zagrożeniom, jakie niesie zanieczyszczenie powietrza. Jej celem jest budowanie ekologicznej świadomości społecznej, promowanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań i kreowanie innowacyjnych działań chroniących zdrowie i życie mieszkańców UE. Działając od 2018 r., FCP pomogła już setkom osób. Zorganizowała też wiele kampanii, spotkań i wydarzeń łączących biznes, administrację publiczną oraz społeczeństwo, aby wspólnie budować lepszy świat.

Źródło informacji i grafika: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.