Menu

Menu

Huawei ze specjalną ofertą dla biznesu i administracji

Huawei zaprezentował pierwszą gamę urządzeń dedykowaną branży edukacyjnej, administracji, przemysłowi, a także użytkownikom korporacyjnym. Nowa linia produktów obejmuje laptopy, komputery stacjonarne, monitory, tablety, drukarki i smartwatche. Łączy je podwyższony poziom zabezpieczeń, wytrzymałość na ekstremalne warunki użytkowania oraz innowacyjne rozwiązania chmurowe i wykorzystujące sztuczną inteligencję, które wcześniej sprawdziły się w rozwiązaniach dla klientów indywidualnych. 

 

Nowa linia urządzeń obejmuje gamę produktów biznesowych i platform usługowych, w tym serię laptopów Huawei MateBook B, komputerów stacjonarnych Huawei MateStation B, monitorów Display B, tabletów Huawei MatePad C oraz drukarkę Huawei PixLab seria B, a nawet urządzenia z kategorii wearables, takie jak smartwatch Huawei Watch B.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkty biznesowe Huawei połączą wymagania klientów korporacyjnych w zakresie wydajności i efektywności kosztowej. Jednocześnie wpłyną na komfort użytkowania.

Huawei dla biznesu

Urządzenia Huawei serii B dla biznesu

Jakość bez zarzutu

Urządzenia nowej serii produktów dla biznesu i administracji rządowej przeszły rygorystyczne testy jakościowe. Komputery stacjonarne Huawei MateStation B są odporne na działanie czynników atmosferycznych – niską i wysoką temperaturę, niskie ciśnienie, wyższą wilgotność. Laptopy serii Huawei MateBook B zdały jakościowy egzamin pod względem odporności na wibracje mechaniczne, pleśń, pył i piasek. W procesie produkcji urządzeń dla biznesu wykorzystywane są wyłącznie wyselekcjonowane materiały zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

W serii urządzeń przeznaczonych dla biznesu Huawei zapewnia również wielowarstwowe zabezpieczenia mające na celu hermetyczną transmisję danych. Starannie wyselekcjonowane uprawnienia w aplikacjach gwarantują użytkownikom mechanizmy kontroli udostępniania danych. Ponadto w serii dla biznesu zlikwidowano wrażliwe uprawnienia związane z prywatnością, m.in. rejestry połączeń, wiadomości, połączenia wychodzące i informacje o urządzeniu. Możliwa jest natomiast selekcja udostępniania albumów i przyznawanie zezwoleń indywidualnie dla każdego zdjęcia.

Wygoda użytkowanie na wyciągnięcie ręki

Dodatkowo w linii urządzeń dla biznesu producent udostępnił rozwiązanie do współpracy na wielu ekranach. Jest ono znane z urządzeń przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych. Chodzi o Multi-Screen Collaboration, pozwalające użytkownikom łatwo kontrolować procesy filtrowania i udostępniania plików.

W Polsce jest już dostępny pierwszy model laptopa dla biznesu. To Huawei MateBook B B3-520, który można znaleźć w ofercie autoryzowanego dystrybutora marki: Komsa. Kolejne urządzenia z serii pojawią się na polskim rynku w najbliższych miesiącach.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.