Menu
 • Menu

  Czy warto kupić nowego Volkswagena?

  Volkswagen od wielu już lat jawi się jako solidna marka, która zapewnia doskonałą jakość wykonania, niezawodność i użyteczność. „Samochód dla ludu” to świetny wybór dla pragmatycznych osób, które szukają komfortu i bezpieczeństwa na poziomie aut klasy premium, ale nie chcą przepłacać za markę samochodu. Sprawdź, czy obecnie warto kupić nowego Volkswagena.

  Volkswagen

  Bezproblemowe użytkowanie

  Nowe Volkswageny coraz mocniej prą w kierunku aut segmentu premium i tak też pozycjonują się w umysłach kierowców. Sprzyja temu bogate wyposażenie, wyjątkowy poziom komfortu, którego próżno szukać w innych „popularnych” markach aut czy niezrównane systemy bezpieczeństwa i info-rozrywki. Dokładnie takie są nowe Volkswageny.

  Z tego też względu wielu kierowców decyduje się na zakup kilkuletniego Volkswagena zamiast nowej Skody, Dacii czy Fiata. Używane Volkswageny są w stanie zapewnić o wiele większą bezawaryjność i niezawodność od nowych samochodów innych marek.

  To właśnie bezproblemowe użytkowanie i spokój ducha podczas jazdy motywują większość kierowców do zakupu nowego Volkswagena.

  Oszczędne i dynamiczne jednostki silnikowe

  Volkswageny wyposażane są w nowe silniki TSI oraz TDI z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem. Jednostki te zapewniają odpowiednio dużą moc i moment obrotowy, jednocześnie gwarantując niezwykle niskie spalanie. Czy wiedziałeś, że nowym Golfem 1.5 TSI na jednym baku można przejechać w trasie aż 1000 km?

  Niskie zużycie paliwa znacząco ogranicza koszty eksploatacji i utrzymania samochodu oraz zwiększa atrakcyjność inwestycji w nowego Volkswagena. Jednocześnie wybierając oszczędność i ekologię, nie musisz rezygnować z odpowiedniej dynamiki jazdy.

  Do 5 lat ochrony z Safe+

  Ciekawą opcją, zapewnianą podczas zakupu nowego Volkswagena przez dealerów, jest pakiet Safe+, który gwarantuje 100% ochrony przed kosztami nieoczekiwanych napraw. Pakiet ten można wykupić nawet na 3 lata po upływie dwuletniej gwarancji Volkswagena albo do przebiegu 150 tys. km.

  Wolna utrata wartości

  Kolejną korzyścią wynikającą z zakupu Volkswagena jest jego wolniejsza utrata wartości rezydualnej. Auto to traci na swojej pierwotnej wartości o wiele wolniej, niż robią to marki popularne. Co więcej, tempo utraty wartości samochodu jest zbliżone do tempa spadku wartości aut klasy premium.

  Volkswagen to więcej, niż myślisz

  Volkswageny to auta, które kreują trendy i rozpalają emocje od dekad. Samochód marki Volkswagen powszechnie cieszą się uznaniem oraz opinią niezawodnych, użytecznych oraz doskonale wykonanych.

  Jeżeli więc poszukujesz sprawdzonego i niezawodnego samochodu, a jednocześnie nie chcesz inwestować w drogie marki premium, koniecznie postaw na pragmatycznego i funkcjonalnego Volkswagena! Wybierz bogate wyposażenie, wysoką jakość materiałów, perfekcyjne spasowanie elementów oraz gwarancję spokojnej i bezproblemowej eksploatacji.

  Zainteresowany? Sprawdź aktualną ofertę samochodów marki Volkswagen w salonie Volkswagen Krotoski Nadarzyn i wybierz swojego Volkswagena!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.