Menu

Menu

Rkantor.com – internetowy kantor walut

kantor internetowyFerie to idealny czas na zimowy zagraniczny wyjazd. Prócz najpopularniejszych wyjazdów celem uprawiania zimowych sportów i zaczerpnięcia odrobiny górskiego powietrza, równie popularne stają się wyjazdy, na których ludzie zwyczajnie wypoczywają i nabierają sił do dalszej pracy.

Planując zimowy wyjazd w pierwszej kolejności rozważamy co należy ze sobą zabrać, jak również co należy zrobić, aby organizowana przez nas wycieczka była w pełni udana.

Korzystna wymiana walut

Podstawą jest wymiana waluty naszej, na tą używaną w kraju, do którego się udajemy. Wymiany można dokonać bez konieczności posiadania konta walutowego w banku. Wystarczy wejść na stronę kantoru internetowego i dokonać wymiany waluty. Korzystanie z kantoru jest całkowicie bezpłatne i w 100% bezpieczne. Zanim dokonasz wymiany, koniecznie zapoznaj się z aktualnym kursem dolara, euro czy innej pożądanej przez Ciebie waluty. Jeśli dany kurs Ci nie odpowiada ustaw zlecenie oczekujące.

Walutę możesz wymienić w Internecie, a gotówkę odebrać w oddziale Raiffaisen Polbank zupełnie za darmo! Jest to całkowicie bezpieczna i bezpłatna wypłata gotówki w jednym z 263 oddziałów Raiffaisen Polbank. W łatwy sposób można również wykonać przelew na e-mail, przelew na rachunek bankowy czy dokonać prostej i szybkiej wypłaty w bankomacie. To którą z wymienionych opcji wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Bonus na start

Czy wiesz już jak wymienić waluty takie jak EUR, USD, GBP CZY CHF zupełnie za darmo? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie Rkantor.com, co zajmie Ci co najwyżej kilka minut, a chwilę po przeprowadzonej rejestracji Twój portfel zostanie zasilony 1000 punktami promocyjnymi. Miej na uwadze, że rejestrując się z użyciem kodu polecającego (np. 86842758) Twoje konto otrzyma dodatkowe 500 punktów za samo użycie kodu.

Dzięki posiadanym punktom będziesz mógł wymienić walutę po kursie średnim bez spreadu, czyli całkowicie za darmo! Czy to nie wspaniałe? Warto dodać, że otrzymane punkty można wykorzystać przy każdej transakcji. Posiadane punkty są ważne przez pół roku. Za namówienie znajomych otrzymacie dodatkowe punkty (500 za osobę).

Jeśli mimo opisanych wyżej informacji Twoja ciekawość nie została w 100% zaspokojona, to koniecznie odwiedź stronę Rkantor.com, z której dowiesz się wszystkiego na temat wymiany walut po kursie średnim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.