Menu
 • Menu

  Wspólnoty i spółdzielnie stawiają na zjeżdżalnie

  Dzieci uwielbiają się bawić. Nie jest to żadne odkrycie – taki jest fakt. Niegdyś głównym miejscem do zabaw na zewnątrz był trzepak, obecnie mamy specjalnie do tego stworzone place wyposażone w różnorakie urządzenia umilające dziecku jego aktywność.

  Zjeżdżalnia

  Wśród tych rozmaitych sprzętów jest jeden, bez którego żaden plac zabaw nie może istnieć. Chodzi o zjeżdżalnię – niezależnie od tego, jak jest ona skonstruowana stanowi jedno z najbardziej lubianych urządzeń.

  Doskonale zdają sobie z tego sprawę deweloperzy, którzy w projektach nowych bloków uwzględniają przestrzeń dla najmłodszych, sugerując lokalizację placów zabaw. Jest to również ważny czynnik decydujący o zakupie mieszkania.

  Nowoczesny plac zabaw nie tylko dla najmłodszych

  Niegdyś plac zabaw znajdował się wyłącznie na zewnątrz, zazwyczaj przy przedszkolach czy też na osiedlach. Od jakiegoś czasu jednak wraz z rozwojem oferty rozrywkowej, place zabaw można spotkać w różnych miejscach użyteczności publicznej – w galeriach handlowych, parkach rozrywki, na lotniskach oraz w wielu innych punktach. Także na nowo powstających spółdzielniach.

  Zjeżdżalnia

  Zjeżdżalnia jednotorowa na skarpie fot. elstal.com.pl

  Zjeżdżalnie na place zabaw muszą spełniać potrzeby różnej grupy odbiorców. To już nie tylko miejsca, gdzie bawią się najmłodsze dzieci, ale bardzo często starannie zaprojektowane miejsca rozrywki dla dorosłych, którzy aktywnie chcą spędzać czas razem z dziećmi. Dlatego projektowanie sprzętu wymaga najwyższej staranności i dbałości o bezpieczeństwo.

  Bezpieczna rozrywka razem z dziećmi

  Bardzo często dorośli chcą korzystać ze zjeżdżalni razem ze swoimi dziećmi. Jeśli jest ona wykonana z trwałego i bezpiecznego materiału, to jak najbardziej jest to możliwe! Zjeżdżalnie stalowe to bez wątpienia najlepszy wybór, jeśli chodzi o dostosowanie tych produktów do dzieci, młodzieży jak i do dorosłych.

  W jaki sposób korzystać z tej rozrywki cała rodziną równocześnie? Czy jest to w ogóle możliwe? Nie w każdym przypadku da się to zrobić, jednak jeśli mamy do czynienia z projektem zjeżdżalni dla dzieci zakładającym zjeżdżalnie wielotorowe to jest to jak najbardziej wykonalne. W ten sposób, plac zabaw stanie się atrakcją dla wszystkich członków rodziny. Odpowiednio zaprojektowane zjeżdżalnie z powodzeniem zmieszczą rodzica z maluchem, dzięki czemu wspólna zabawa może być jeszcze lepsza.

  Zjeżdżalnie dla dzieci, które dają najwięcej zabawy

  Producenci zjeżdżalni dla dzieci próbują tworzyć swoje produkty w taki sposób, aby odpowiadały one potrzebom dzieci i aby dawały im maksimum rozrywki. Jak wiadomo, nie jest to zadanie proste i wymaga sporo kreatywności.

  Zjeżdżalnia

  Zjeżdżalnie na placu zabaw fot. elstal.com.pl

  Coraz rzadziej na placach zabaw widuje się zjeżdżalnie o prostej konstrukcji, której jedyną atrakcją jest jazda na ślizgu zjeżdżalni. Dzieci są rządne nowych wrażeń i atrakcji, dlatego oferowane im sprzęty mają uwzględniać to w swojej ofercie. Co możemy spotkać zamiast tradycyjnego sprzętu?

  Zjeżdżalnie – rurowe, rynnowe, jednotorowe, czy wielotorowe dostarczają niezapomnianych wrażeń i emocji. Odrobina szaleństwa  – to jest to, czego dzieci oczekują! Jeżeli by do tego dodać spiralny lub kręty rodzaj ślizgu to możesz się spodziewać nabierania prędkości na każdym zakręcie. Oczywiście wszystko to z zachowaniem bezpieczeństwa.

  Szeroka oferta producentów zjeżdżalni

  Producenci zjeżdżalni dla dzieci są niezwykle kreatywni w zakresie tworzenia coraz to nowych, bardziej wymyślnych konstrukcji. Oferują szeroką gamę produktów, którą bardzo często modyfikują zgodnie z życzeniami konkretnego klienta. Dzięki temu można mieć pewność, że zjeżdżalnie na place zabaw będą w 100% spełniać oczekiwania.

  Zjeżdżalnia

  Zjeżdżalnia falowana na skarpie fot. elstal.com.pl

  Tworzenie zjeżdżalni nie jest rzeczą prostą. Projektowanie i produkowanie coraz bardziej ekscytujących produktów wymaga za każdym razem stosowania się do obowiązujących norm i zasad bezpieczeństwa. Dobra zabawa to jedno, ale zdrowie i życie to w każdym wypadku kwestia priorytetowa.

  W szerokim asortymencie producentów, można znaleźć takie urządzenia jak zjeżdżalnia rurowa, zjeżdżalnie rynnowa o kształcie prostym, krętym i spiralnym, a także zjeżdżalnie torowe o kształcie prostym lub z falą. Mogą one występować jako część wyposażenia placu zabaw, ale również samodzielnie tworzyć długie, niebanalne konstrukcje, dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom takich miejsc. Dzięki nim zabawa bez wątpienia będzie niezapomniana!

  Poznaj ofertę producenta zjeżdżalni: http://elstal.com.pl/pl/oferta/

  Plac zabaw to obecnie nie tylko miejsce do zabawy dla najmłodszych. Z powodzeniem w takim miejscu bawią się również ich rodzice, co stanowi świetny sposób wspólnego spędzania czasu. Doskonale wiedzą o tym producenci, którzy uwzględniali te wszystkie czynniki w projektowanych przez siebie zjeżdżalniach. Bo kto nie chciałby choć na chwilę poczuć się jak dziecko i nie oddać się beztroskim zjazdom ze zjeżdżalni?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *