Menu

Menu

Tirsped stawia nowy magazyn miejski w Warszawie

W Warszawie powstaje nowy magazyn wysokiego składowania, o łącznej pojemności 7 tys. miejsc paletowych, rozlokowanych na powierzchni 5,5 tys. m2. To kolejna inwestycja magazynowa firmy Tirsped Sp. z o.o. w okresie ostatniego roku. Nowa hala będzie kosztować 11 mln złotych i zostanie oddana do użytku na przełomie października i listopada 2021.

Tirsped

Inwestor

Tirsped Sp. z o. o. to firma spedycyjno-logistyczna o globalnym zasięgu, działająca na rynku od 33-lat. Zatrudniając niemal dwieście osób, przedsiębiorstwo zapewnia dostęp do specjalistów i usług z wielu dziedzin logistyki; począwszy od spedycji morskiej, spedycji drogowej, lotniczej i kolejowej, a także do usług agencji celnej, usług magazynowych i obsługi ecommerce. Tirsped każdego roku nagradzany jest w rankingach TSL, w dziedzinie spedycji morskiej. Wśród klientów magazynowych znajdują się m.in.: Tchibo, Honda Aries Power, Vileda, czy Dumel.

Lokalizacja

Nowy magazyn zostanie wybudowany na terminalu firmy, przy ulicy Spedycyjnej 22, na warszawskiej Białołęce. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta. Dzięki bliskości ulicy Modlińskiej oraz węzłów tras S7 i S8 możliwy jest szybki i łatwy dojazd do miejscowości oddalonych od stolicy.

Terminal Tirspedu zajmuje powierzchnię ponad 50 tys. m2, na którym obecnie zlokalizowane są magazyny wysokiego składowania, klasy A z bezpyłowymi posadzkami, biura, skład celny i magazyn czasowego składowania oraz obszerny plac manewrowy z miejscami parkingowymi. Magazyny znajdują się pod dozorem Inspektora Sanitarnego oraz Inspektoratu Weterynarii. Terminal posiada monitoring CCTV oraz całodobową ochronę.

Wyposażenie

Hala wyposażona będzie w nowoczesne, hydrauliczne doki oraz liczne zabezpieczenia, w tym wewnętrzne i zewnętrzne zabezpieczenia przed szkodnikami, oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe (system sygnalizacji pożaru SSP,  automatyczne powiadamianie straży pożarnej i instalację tryskaczową). Inwestycja zapewni pełną obsługę ecommerce w tym: przeładunki, etykietowanie, przepakowywanie, dołączanie ulotek i instrukcji, konfekcjonowanie i przygotowanie do dystrybucji. Magazyn wyposażony będzie w WiFi, oraz autorski system zdalnego zarządzania stokiem, z możliwością integracji z systemami IT klienta. Zarządzanie stokiem możliwe będzie w oparciu o numery partii, serii oraz daty ważności towarów.

Szukasz usług magazynowych w aglomeracji warszawskiej i obsługi e-commerce dla swojej firmy? Sprawdź ofertę Tirsped Sp. z o.o.

Więcej: https://www.tirsped.com.pl/magazynowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.