Menu

Menu

Smartwatche Huawei Watch GT 3 Pro dostępne  w Polsce

Huawei oficjalnie ogłosił datę premiery najnowszego modelu Huawei Watch GT 3 Pro. Flagowe smartwatche Huawei są dostępne w dwóch wersjach – z tytanową kopertą (46 mm) oraz z kopertą ceramiczną (43 mm).

smartwatche Huawei

Huawei Watch GT 3 Pro oferuje najwyższą jakość wykonania i zastosowanych materiałów, duży i wyraźny wyświetlacz, wydajną baterię z funkcją szybkiego ładowania bezprzewodowego. Ponadto smartwatche z serii Huawei Watch GT 3 Pro wyposażono w nowe funkcje sportowe i zdrowotne. Umożliwiają one swobodne nurkowanie do głębokości 30 m.

Estetyczna technologia

Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z tytanową kopertą charakteryzuje się wzornictwem klasy premium, które w nowoczesny sposób nawiązuje do poprzednich generacji zegarków Huawei. Jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1,43” AMOLED. Duża tarcza o rozdzielczości 466 x 466 jest jeszcze bardziej wyraźna niż w poprzednich wersjach, co umożliwia wygodniejsze korzystanie z urządzenia.

smartwach Huawei

Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z tytanową kopertą ma obrotową koronkę, za pomocą której użytkownik może wygodnie poruszać się po interfejsie urządzenia, a także specjalny przycisk EKG. Solidna, ale jednocześnie zaskakująco lekka obudowa z tytanu zapewnia wytrzymałość, a długotrwałe polerowanie nadaje jej szlachetnego charakteru. Wyświetlacz jest wykonany z wysoce odpornego na zarysowania szkła szafirowego. Spód koperty zegarka stworzono z delikatnej w dotyku ceramiki, która dzięki innowacyjnej technologii produkcji zapewnia wytrzymałość. Materiały zastosowane w Huawei Watch GT 3 Pro pozwalają na precyzyjne działanie czujników i są przyjemne w dotyku, przy zachowaniu trwałości konstrukcji.

Stylowy Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z ceramiczną kopertą posiada kolorowy wyświetlacz AMOLED HD 1,32” o rozdzielczości 466 x 466. Zapewnia on nieskazitelną jakość obrazu.

smartwatch Huawei

Ceramika, z jakiej wykonano obudowę zegarka, jest nie tylko elegancka i zgrabnie dopasowuje się do wielu różnych stylizacji, lecz także zapewnia wytrzymałość na korozję i wysoką temperaturę. Podobnie jak w wersji tytanowej, w modelu Huawei Watch GT 3 Pro GT 3 Pro w wersji z ceramiczną kopertą wykorzystano niezwykle odporne na zarysowania szkło szafirowe, które pokrywa również czujniki ceramicznej powłoki tylnej. Zapewnia to lepsze przenikanie światła, co umożliwia dokładniejsze monitorowanie tętna użytkownika. Podobnie jak w edycji tytanowej, zegarek zawiera przycisk EKG i obrotową koronkę.

Niezawodny asystent z długotrwałą baterią

Smartwatche Huawei Watch GT 3 Pro, tak jak pozostałe urządzenia z serii Huawei Watch GT, posiadają bardzo długą żywotność baterii. W efekcie gwarantują odpowiednio 14-dniowy czas pracy bez konieczności ładowania w wersji z tytanową kopertą (lub 8 dni w przypadku intensywnego użytkowania), a dla edycji z ceramiczną − 7-dniowy czas pracy bez konieczności ładowania (lub 4 dni, gdy jest intensywnie użytkowany). Dodatkowo zapewniają bezprzewodowe i o 30% szybsze ładowanie w porównaniu do Huawei Watch GT 2 Pro.

smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro

Jeszcze lepszy monitoring zdrowia

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologia monitorowania danych TruSeen 5.0+ urządzenie pozwala na dokładny pomiar stanu zdrowia. Zapewnia całodzienne monitorowanie tętna, utlenienia krwi (SpO2), snu, oddychania, cyklu menstruacyjnego, a także analizę poziomu stresu, pomagając użytkownikom skutecznie dbać o zdrowie.

Swobodne nurkowanie

Jedną z najbardziej ekscytujących nowych funkcji serii Huawei Watch GT 3 Pro jest ich wysoka wodoodporność i możliwość zanurzenia zegarka zarówno w wodzie morskiej, jak i słodkiej.

wodoodporne smartwatche Huawei

Urządzenia są zgodne z normą EN 13319, która potwierdza możliwość swobodnego nurkowania aż do głębokości 30 m, a specjalny tryb sportowy smartwatcha na bieżąco analizuje dane podczas nurkowania.

Osobisty trener AI

Smartwache Huawei Watch GT 3 Pro mają ponad 100 trybów treningowych, umożliwiających monitorowanie tak różnorodnych dyscyplin sportowych, jak bieganie, jazda na nartach lub gra w golfa. Zegarek oferuje również dostęp do inteligentnego planu treningów biegowych, który klasyfikuje biegaczy na podstawie ich sprawności. Spersonalizowane podpowiedzi opierają się na wskaźniku zdolności biegowych (RAI), obliczonym w oparciu o tętno i tempo, a także obciążenie treningowe.

Najnowszy inteligentny zegarek Huawei posiada także dwuzakresowe, pięciosystemowe pozycjonowanie GNSS. Dzięki niemu biegacze będą mogli precyzyjnie rejestrować trasy swoich treningów biegowych.

Funkcje Smart Life

Huawei Watch GT 3 Pro obsługuje połączenia Bluetooth, a dzięki dołączonym aplikacjom kontaktów i rejestru połączeń na zegarku można łatwo zapisywać dane kontaktowe oraz wykonywać połączenia głosowe. Użytkownicy mogą wygodnie odrzucać połączenia, odpowiadać na przychodzące wiadomości oraz je wyciszać.

Ponadto najnowszy smartwatch Huawei oferuje dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Tym sposobem można głosowo obsługiwać funkcje smartwatcha, np. włączenie treningu czy ustawienie budzika.

Personalizacja tarcz zegarka

Smartwach Huawei można dowolnie personalizować dzięki setkom dostępnych tarcz, w tym tarczom dynamicznym. Tarczą zegarka może również stać się dowolnie wybrane zdjęcie z galerii użytkownika.

Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z kopertą ceramiczną oferuje również wyjątkową tarczę, na której motyw kielicha kwiatu zmienia kształt w zależności od pory dnia i nocy.

smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro w Polsce

 

Synchronizacja z każdym smartfonem

Urządzenia można łatwo zsynchronizować z każdym smartfonem, niezależnie od systemu, na którym pracuje. W przypadku urządzeń z systemem Android wystarczy zeskanować kod QR wydrukowany na opakowaniu urządzenia Huawei lub pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery. W przypadku urządzeń z systemem iOS należy pobrać aplikację ze sklepu AppStore.

Ceny i dostępność

Najnowsze smartwatche Huawei są dostępne od 18 maja do 5 czerwca br. w specjalnej ofercie przedsprzedażowej − w zestawach z innymi urządzeniami Huawei. Cena Huawei Watch GT 3 Pro z tytanową kopertą wynosi 2199 zł, a do zestawu można otrzymać słuchawki FreeBuds 4 za 1 zł. Natomiast za 2399 zł w przedsprzedaży można kupić smatwatch w edycji z kopertą ceramiczną, do którego w zestawie dołączono słuchawki FreeBuds Lipstick za 1 zł.

Ponadto Watch GT 3 Pro 46 mm jest dostępny w wersji z czarnym fluorescencyjnym paskiem za 1699 zł oraz z szarym skórzanym paskiem za 1699 zł. Watch GT 3 Pro 43 mm dostępny jest w wersji ze skórzanym paskiem za 1999 zł i z ceramiczną bransoletą za 2399 zł.

Huawei Watch GT 3 Pro w Polsce

Zdjęcia: Jarosław Adkowski (3)/ materiały prasowe (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.