Menu
 • Menu

  Jak ratować MŚP przed gospodarczymi skutkami pandemii?

  W czwartek, 19 listopada o godz. 14.00 odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Czwartkowe Forum SGH, wspólnego projektu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Forum Ekonomicznego. W dyskusji udział wezmą Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, oraz prof. Jan Klimek, dyrektor Instytutu Przedsiębiorstwa SGH. 

  Jak ratować MŚP

  Tematem kolejnego Czwartkowego Forum SGH będzie pytanie „Jak ratować MŚP przed gospodarczymi skutkami pandemii?”. Zwiększona niepewność i poczucie zagrożenia towarzyszą małym i średnim przedsiębiorcom od początku pandemii. Ograniczenie działalności gospodarczej  i wszystkie tego następstwa doprowadziły wielu przedsiębiorców na skraj bankructwa. Oprócz doraźnej pomocy, pozwalającej przetrwać najtrudniejszy okres zamknięcia, potrzebne są również inne formy pobudzania i wspierania małych i średnich przedsiębiorstw w powrocie na ścieżkę rozwoju.

  • Jak ratować przed upadkiem MŚP, które stanowią strategiczny sektor polskiej gospodarki?
  • Jakie piętno odcisnęła pandemia na MŚP, w tym przede wszystkim na zaangażowanych w handel i transport, najmocniej dotkniętych przez obecny kryzys?
  • Jakich zmian systemowych oczekują dziś przedsiębiorcy, aby móc dalej działać w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym?

  W spotkaniu udział wezmą:

  • Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców,
  • Jan Klimek, dyrektor Instytutu Przedsiębiorstwa SGH.

  Rozmowę poprowadzi dr Bartosz Majewski, dyrektor Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH.

  Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 listopada o godz. 14.00, na kanale SGH w serwisie YouTube (https://www.youtube.com/user/sghbeep). Zapraszamy do śledzenia transmisji oraz zadawania pytań ekspertom.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.