Menu

Menu

Czy warto wybrać inteligentny odkurzacz?

Sprzątanie i cotygodniowe porządki to bez wątpienia jedne z najmniej lubianych obowiązków. Dla wielu osób szczególnie problematyczne okazuje się być odkurzanie. Nierzadko jest to zajęcie, które pochłania znaczną ilość czasu, szczególnie jeśli mamy do odkurzenia cały dom o dużym metrażu. Inne osoby czas poświęcony na odkurzanie wolą spożytkować w inny sposób. Jak znaleźć wyjście z takiej sytuacji? Rozwiązaniem może okazać się inteligentny odkurzacz Jet Bot Al+ od marki Samsung.

inteligentny odkurzacz

Czym jest inteligentny odkurzacz?

Odkurzacz, który sam sprząta, podczas gdy Ty oddajesz się innym zajęciom? Jeszcze do niedawna brzmiało to nieprawdopodobnie, jednak obecnie takie rozwiązanie zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie klientów. Czym w takim razie jest inteligentny odkurzacz?

Oczywiście na początek warto wspomnieć o tym, że nie jest to pojedyncze urządzenie, a cały zestaw, w którego skład wchodzi robot sprzątający oraz stacja czyszcząca. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdyż dzięki stacji czyszczącej nie musimy samodzielnie opróżniać pojemnika po każdym odkurzaniu. W przypadku robota sprzątającego Samsung Jet Bot Al+ taki okres wynosi nawet do 3 miesięcy.

Inteligentny odkurzacz to odpowiedni wybór dla tych osób, które nie chcą lub nie mają czasu na odkurzanie. Urządzenie to nie wymaga bowiem naszej ingerencji. Odkurzacz samodzielnie porusza się po podłodze, jednocześnie usuwając zanieczyszczenia, jakie spotka na swojej drodze. Skąd jednak mieć pewność, że w trakcie sprzątania inteligentny odkurzacz nie zderzy się z meblami lub innymi przedmiotami? W przypadku robota sprzątającego Samsung odpowiada za to funkcja rozpoznawania obiektów.

Inteligentny odkurzacz – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Oczywiście, by móc cieszyć się z funkcjonalności i wygody, jaką oferuje inteligentny odkurzacz, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Tylko w ten sposób zyskamy pewność, że jest to odpowiednie dla nas urządzenie. Podstawą okaże się właściwie skonfigurowany system sterujący. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na sposób obsługi urządzenia. Wiele inteligentnych odkurzaczy posiada pilot do sterowania, jednak jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem będzie możliwość obsługi sprzętu z poziomu swojego telefonu. Jest to ogromne ułatwienie – możemy włączyć odkurzacz np. wtedy, gdy jesteśmy w pracy lub na zakupach.

Robot sprzątający Samsung Jet Bot Al+

Inteligentnym odkurzaczem, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę w trakcie wyboru tego typu urządzenia, jest robot sprzątający Samsung Jet Bot Al+. Co go wyróżnia? Jedną z cech jest funkcja Al Object recognition, umożliwiająca rozpoznawanie obiektów. Dzięki odkurzacz omija delikatne przedmioty, jak i te, które mogłyby spowodować jego uszkodzenie.

Na uwagę zasługują także wygodna stacja czyszcząca, jak i bardzo duża wydajność urządzenia. Dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inverter oraz strukturze Jet Cyclone Twoje podłogi zostaną dokładnie odkurzone.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.