Menu

Menu

Znaczki firmowe i pinsy – dlaczego warto w nie zainwestować?

Skuteczne działania reklamowe powinny być zawsze w pewien sposób zaskakujące i innowacyjne, w innym razie marka nie będzie mogła wybić się na rynku. Nie bez powodu specjaliści zajmujący się marketingiem muszą wykazywać się nieprzeciętną kreatywnością, proponując rozwiązania, dzięki którym firma będzie mogła wyróżnić się spośród tłumu.

Akcesoriami, które świetnie sprawdzają w promocji marki są znaczki firmowe – pinsy. Te niewielkie gadżety reklamowe doskonale się prezentują i mogą być wykorzystane przy wielu różnych okazjach. Dowiedz się, dlaczego warto inwestować w znaczki firmowe.

Znaczki firmowe

Czym są pinsy i znaczki firmowe?

Choć są to dwie nazwy, to produkt jest tak naprawdę ten sam – są to metalowe znaczki o niewielkich rozmiarach i różnym kształcie, na których prezentowane może być logo lub hasło reklamowe. Bardzo często wykorzystywane są podczas działań promocyjnych przeprowadzanych przez sieci handlowe, sklepy, restauracje, hotele oraz przedsiębiorstwa usługowe i handlowe z wielu branż. Rozdawane są podczas eventów jako drobny upominek. Bardzo duży wybór rozmiarów i wzorów sprawia, że znaczki i pinsy można idealnie dopasować do identyfikacji wizualnej marki.

Zobacz ofertę: pinsy metalowe i znaczki na zamówienie: https://www.mako-design.pl/znaczki.html

Znaczki firmowe

Jakie są rodzaje pinsów?

Znaczki firmowe wykonywane są z różnych metali. Dostępne są też warianty wzbogacone o emalię czy żywicę epoksydową, dzięki której można osiągnąć efekt 3D. Jest to możliwe poprzez zalanie żywicą grafiki nadrukowanej na białej folii umieszczonej w metalowej ramce. Wykorzystanie takiego rozwiązania pozwala na umieszczenie większej ilości szczegółów na znaczku oraz wykonanie przejść tonalnych. Prostsze wzory pinsów można wykonać metodą odlewu. Za pomocą tej techniki wykonuje się też pinsy metalowe ażurowe.

Producent pinsów w Warszawie, firma Mako Design, proponuje aż 8 rodzajów pinsów:

Znaczki 3D

Znaczki wykonane w tej technice mogą posiadać dowolny tekst oraz grawer. Trójwymiarowe pinsy na zamówienie mogą zawierać logo firmowe, nazwę wydarzenia, a nawet usługi oferowanej przez firmę.

Znaczki emaliowane

Znaczki emaliowane mogą być realizowane od kilku egzemplarzy do kilku tysięcy sztuk. Firma Mako Design produkuje znaczki reklamowe oraz znaczki emaliowane z herbem, które efektownie się prezentują w klapie marynarki podczas ważnych uroczystości.

Znaczki srebrzone patynowane

Pinsy srebrzone wykonywane są w całości z metalu. To bardzo eleganckie rozwiązanie, które pozwala stworzyć logotypy, odznaczenia oraz znaczki na konkretne wydarzenia – konferencje i seminaria.

Znaczki ze srebra

Znaczki ze srebra to starannie wykonane pinsy produkowane na zamówienie. Mogą upamiętniać ważne wydarzenia, jak również przedstawiać logotypy firm i herby miast.

Znaczki złote

Pinsy złote to najwyższej jakości trwałe znaczki, które są bardzo ozdobnymi dodatkami. Sprawdzą się jako upominek podczas konferencji, targów czy spotkań firmowych.

Znaczki złocone z emalią

Pinsy złocone emalią pozwalają na zastosowanie kolorów. Będą więc świetnym upominkiem z okazji różnego rodzaju uroczystości. Można wręczyć je zasłużonym członkom klubów bądź stowarzyszeń. Doskonale sprawdzają się w przypadku spotkań biznesowych oraz innych podniosłych wydarzeń.

Znaczki zlotowe

Znaczki zlotowe to sposób na upominek dla uczestników rozmaitych zlotów. Wykonane są w dokładny i staranny sposób, będą więc stanowić piękną pamiątkę.

Flagi

Piny w kształcie powiewającej flagi korzystnie prezentują się jako ozdoby kurtek, marynarek, czapek, a nawet plecaków czy torebek. Można je wykorzystać podczas spotkań przedstawicieli krajów lub z okazji świąt narodowych.

Znaczki i pinsy jako sposób na promocję marki

Znaczki i pinsy mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej wybierane przez firmy na potrzeby działań promocyjnych. Pinsy używane są przy okazji wprowadzania nowych usług, promocji firmy czy promowania produktów. Wręczane są na targach, w punktach obsługi klienta, jak również podczas konferencji i seminariów. Jeśli zostaną odpowiednio wykonane, będą z pewnością świetnym sposobem na promocję marki przy różnych okazjach.

Jeśli interesują Cię pinsy na zamówienie – sprawdź ofertę i ceny u producenta Mako Design z Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.