Menu

Menu

Wakacyjny wypoczynek z Huawei

Huawei (lider na polskim rynku w kategorii wearables − smartwatche i opaski sportowe) zaprezentował najnowszy sportowy smartwatch Watch Fit 2, który w stosunku do swojego poprzednika wyróżnia się większym o 18,6 proc. wyświetlaczem, głośnikiem, jeszcze dokładniejszym systemem GPS oraz dostępem do wszystkich funkcji aplikacji Huawei Zdrowie. Ponadto oferuje 97 trybów treningowych oraz wiele funkcji zdrowotnych, w tym monitoring poziomu natlenienia krwi (SpO2), natężenia stresu i jakości snu.

Huawei Watch Fit 2

Inspiracją dla designu Huawei Watch Fit 2 był styl życia młodych ludzi, ceniących aktywność i indywidualizm. Smartwatch posiada możliwość personalizacji, ogromny wybór tarcz oraz kilka wersji kolorystycznych.

Elegancja dla każdego

nowy smartwatch Huawei

Prostokątny, zaokrąglony wyświetlacz o przekątnej 1,74” jest jeszcze wyraźniejszy niż ten znany z zegarka Huawei Watch Fit, a nowy design interfejsu – w kształcie szachownicy – zapewnia prostszą, dokładniejszą i bardziej intuicyjną obsługę. Wyświetlacz jest o ponad 1/6 (18,6 proc.) większy niż w poprzedniej wersji, a rozdzielczość 336 PPI zapewnia bogate i żywe kolory, dzięki czemu każdy szczegół jest doskonale widoczny.

Nowy Huawei Watch Fit 2 jest wyposażony w głośnik, co pozwala użytkownikom na odbieranie połączeń przez Bluetooth bez sięgania po smartfona. Huawei Watch Fit 2 umożliwia też wysyłanie szybkich odpowiedzi SMS z poziomu smartwatcha. Urządzenie obsługuje również tarczę zegarka One-Hop, umożliwiając użytkownikom przenoszenie zdjęć ze smartfonów Huawei na smartwatch za pomocą jednego stuknięcia.

Huawei Watch Fit 2 dostępny jest w trzech stylowych edycjach. Active Edition kontynuuje wzornictwo znane z poprzedniej generacji w kolorach Sakura Pink, Isle Blue i Midnight Black, podczas gdy nowy Classic Edition występuje w wersjach Nebula Gray i Moon White. Z kolei Elegant Edition daje wybór spośród wersji Silver Frost i Premium Gold.

Bogatą ofertę Huawei Watch Fit 2 uzupełniają paski z miękkiego i wygodnego silikonu, eleganckiej skóry lub modnej bransolety mediolańskiej − w różnych kolorach i stylach. Konstrukcja umożliwia szybką, bezproblemową wymianę pasków, aby zegarek pasował na każdą okazję.

smartwatch Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 posiada pojemną baterię z technologią szybkiego ładowania, aby zapewnić wygodę i nieprzerwane działanie. Zaledwie 5 minut poboru energii umożliwi działanie zegarka przez kolejne 24 godziny. Po pełnym naładowaniu baterii Huawei Watch Fit 2 może służyć przez 10 dni lub 7 dni w przypadku intensywnego użytkowania.

Idealny asystent dla nowoczesnych i aktywnych

Dzięki ulepszonym funkcjom treningowym smartwatch ten jest idealny dla każdego, kto pragnie śledzić swoje postępy, niezależnie od tego, czy jest doświadczonym maratończykiem, czy dopiero rozpoczyna przygodę ze sportem. Animowany przewodnik fitness i trener audio zostały ulepszone, a liczne funkcje zdrowotne pozwalają na śledzenie wszystkich najważniejszych parametrów: od monitoringu tętna i snu po poziom nasycenia krwi tlenem (SpO2). Dzięki ulepszonej technologii monitorowania tętna Huawei TruSeen™ 5.0 zegarek kontroluje stan zdrowia o każdej porze dnia. Stanowi świetne wsparcie dla osób uwielbiających bieganie. Podobnie jak smartwatche z rodziny GT – Runner i GT 3 Pro, Watch Fit 2 posiada dwuzakresowy, pięciosystemowy GNSS, który zapewnia wysoką dokładność w zakresie geolokalizacji, precyzyjnie monitoruje trasę biegu (co zapewnia szczegółowe pomiary nawet na górskich szlakach) i obsługuje pozycjonowanie w trybie offline.

nowy smartwatch Huawei

Nowością w Watch Fit 2 jest funkcja importu i eksportu tras, która umożliwia użytkownikom dzielenie się swoimi postępami i ulubionymi miejscami do biegania za pośrednictwem aplikacji Huawei Zdrowie. Huawei Watch Fit 2 dysponuje również opracowanym przez Huawei wskaźnikiem zdolności biegowych, który analizuje wzrost, wiek, wagę, kondycję i doświadczenie użytkownika, aby stworzyć profesjonalny plan treningowy. Dane są automatycznie analizowane, a propozycje treningów dostosowywane do postępów użytkownika.

Wiele trybów sportowych

Huawei Watch Fit 2

Wśród 97 trybów treningowych znajdują się popularne dyscypliny – od biegania i jazdy na rowerze po trening siłowy i taniec. Wbudowany animowany trener fitness dla 7 najpopularniejszych trybów w prosty sposób prezentuje ćwiczenia, używając do tego dźwięków i animacji. Ułatwia to dopasowanie treningów i bieżące śledzenie postępów.

Ponadto użytkownicy mogą korzystać z funkcji Zdrowe życie (Healthy Living Management), aby stworzyć unikalny dla każdego plan, obejmujący m.in. kontrolę spożycia wody czy intensywność treningów. Aplikacja każdego dnia przypomina użytkownikom o podstawach zdrowego stylu życia, przysyłając powiadomienia, które ułatwią utrzymanie dobrego samopoczucia.

Inne funkcje zdrowotne urządzenia obejmują analizę cyklu menstruacyjnego i poziomu stresu, oferując przydatne powiadomienia i wskazówki.

Zdjęcia: materiały prasowe (4), Jarosław Adkowski (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.