Menu
 • Menu

  System HR dla młodych firm. Inwestycja, która przyspieszy sukces

  O sukcesie bądź klęsce przedsiębiorstwa bardzo często decydują pierwsze dwa lata jego funkcjonowania. W okresie tym bankrutuje co druga nowo powstała firma, która musiała zmierzyć się z lepiej zakorzenioną na rynku konkurencją. Jakie kroki należy podjąć, aby pierwsze 24 miesiące Twojej firmy upłynęły na nieustannym rozwoju zamiast wegetacji?

  Systemy HR

  Przetrwają najsilniejsi, czyli jakie wyzwania czekają na młodych przedsiębiorców?

  Właściciele firm niechętnie dokonują kosztownych inwestycji w pierwszych miesiącach prowadzenia firmy. Okres ten mija najczęściej na weryfikacji biznesplanu w praktyce: ilu klientów udało się nam przekonać do swojej oferty? Czy zdecydowali się na ponowne skorzystanie z naszych usług? Jak zareagowała na nas konkurencja? Działalność nowego biznesu jest związana z całym szeregiem zmiennych, których nie sposób przewidzieć od początku do końca.

  O ile za naszą firmą nie stoi liczne grono inwestorów, finansowa zachowawczość jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Warto pamiętać jednak że „kto stoi w miejscu, ten się cofa” – nawet młode przedsiębiorstwo musi być gotowe do podjęcia dodatkowych wydatków, które pomogą wejść firmie na wyższe obroty. Do inwestycji tego rodzaju zaliczyć należy kompleksowy system HR.

  System HR obniży koszty roboczogodzin

  Wypracowany zysk to bez wątpienia jeden z najważniejszych kryteriów sukcesu firmy. Osiągnięcie stabilnej sytuacji ekonomicznej pozwala jej na inwestycje w poprawę obsługi klienta, jakości procesów wewnętrznych oraz rozwój zatrudnionych specjalistów. Istnieje jednak produkt, który usprawni wszystkie trzy powyższe czynniki jednocześnie – jest nim nowoczesne oprogramowanie kadrowo płacowe.

  W sytuacji, w której każdy etat jest na wagę złota, warto dołożyć wszelkich starań, aby organizacja HR & Payroll wiązała się z jak najniższymi kosztami. Przedsiębiorca może zdecydować się na całkowity outsourcing procesów z zakresu kadr i płac lub wdrożyć stosowne oprogramowanie, które pomoże w usprawnieniu firmowego workflow.

  System HR

  Systemy Informatyczne dla Firm – Program do zarządzania Unit4 TETA

  Oba przytoczone powyżej rozwiązania cechują się stałymi, przewidywalnymi kosztami, które bez trudu można uwzględnić w biznesplanie na kolejne miesiące. Wdrożenie programu do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa oszczędza nie tylko pieniądze – pracownicy zyskują więcej czasu, który mogą przeznaczyć na pracę, szkolenia czy samorozwój.

  System HR – kompleksowe rozwiązanie dla nowych firm

  Wśród wielu funkcjonalności, jakie oferuje nowoczesne oprogramowanie kadrowo płacowe, warto wyróżnić m.in.:

  • obliczanie comiesięcznych wypłat wraz wypracowanymi nadgodzinami oraz premiami,
  • monitorowanie czasu pracy i ustalanie kolejnych grafików,
  • organizację rekrutacji na istniejące wakaty,
  • rejestrację napływających zwolnień lekarskich i wniosków urlopowych,
  • prowadzenie indywidualnej dokumentacji, takiej jak deklaracje PIT czy świadectwo pracy.

  Oprogramowanie TETA – najpopularniejszy system HR w Polsce

  System TETA to owoc ponad 30 lat doświadczenia grupy Unit4, której zaufało już ponad 2 000 przedsiębiorców z całej Polski. Zapoznaj się z wszystkimi możliwościami programu kadrowo płacowego TETA i przekonaj się, że obniżenie kosztów prowadzenia firmy jest prostsze niż myślisz.

  Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław lub na naszej stronie: Teta.Unit4.com Źródło: Systemy Informatyczne dla Firm – Program do zarządzania Unit4 TETA

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *