Menu
Menu

Pracuj łatwiej, ciszej i bardziej efektywnie z nową myszką Logitech M240 Silent Bluetooth®

Nowa, przystępna cenowo mysz Logitech M240 Silent Bluetooth® łączy się z dedykowanym urządzeniem w kilka sekund i nie wymaga do tego żadnych dodatkowych odbiorników. Zapewnia cichą, wygodną i efektywną pracę, gdziekolwiek jesteś.

Dzięki szybkiej i prostej technologii Bluetooth® mysz M240 bez problemu łączy się z komputerem lub tabletem bez konieczności podłączania dodatkowych odbiorników, oferując bezprzewodowy zasięg do 10 m. Dzięki temu można pracować w dowolnym miejscu, bez potrzeby szukania wolnego portu USB w sprzęcie.

Kompaktowa myszka jest dostępna w 3 kolorach: grafitowym, białym i różowym. Idealnie sprawdza się w podróży, dzięki czemu nawet w drodze można oddawać się obowiązkom służbowym. Co więcej, automatyczny tryb uśpienia urządzenia pomaga oszczędzać energię. Bateria wystarcza aż na 18 miesięcy.

logitech M240 - kolory

Z myślą o wydajności pracy

Mysz zaprojektowano z myślą o wydajności pracy. Ostatnie badania pokazują, że praca z M240 przy laptopie jest o 30 proc. szybsza i o 50 proc. bardziej produktywna w porównaniu z korzystaniem z gładzika. Dodatkowo mysz jest bardzo cicha – zapewnia redukcję hałasu o 90 proc. Zachowuje przy tym pozytywne odczucie kliknięcia. Pomaga to skupić się na wykonywanym zadaniu i uniknąć rozproszenia uwagi osób znajdujących się w pobliżu.

Produkt neutralny dla środowiska

Troska o środowisko i najwyższe standardy jakości, w zgodzie z którymi wykonano mysz M240, uczyniły z Logitech lidera w dziedzinie akcesoriów komputerowych. Wygodny i uniwersalny design dopasowano do naturalnego ułożenia dłoni zarówno osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Warto podkreślić, że wszystkie produkty Logitech są certyfikowane jako neutralne dla środowiska. Plastikowe elementy myszki pochodzą z recyklingu konsumenckiego (PCR) (48 proc. dla koloru grafitowego i 37 proc. dla kolorów białego oraz różowego).

Zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.