Menu
 • Menu

  Pawilony handlowe jako skuteczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa

  Budowa punktu firmowego jest dość poważną inwestycją, na którą nie zawsze mogą pozwolić sobie wszystkie przedsiębiorstwa, a zwłaszcza te początkujące. Posiadanie własnej siedziby, pozwala pozyskać sporą ilość klientów, dlatego jest jednym z pierwszym elementów, o które należy zadbać. Najprostszym, a jednocześnie najtańszym rozwiązaniem są kontenery handlowe, które pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń w bardzo krótkim czasie. Co jeszcze przemawia na korzyść pawilonów handlowych?

  Pawilony handlowe

  Siła tkwi w prostocie

  Główną zaletą korzystania z kontenerów handlowych jest ich prosta konstrukcja. Do całkowitego montażu wystarczy jedynie odpowiednie miejsce, a sam proces „budowy” nie wymaga zbyt dużych nakładów pracy. Ponadto, możliwość tworzenia modułowych konstrukcji, sprzyja powiększaniu przestrzeni w zależności od potrzeb. Dodatkowo jest to duża oszczędność czasu, dlatego sprawdzi się wśród tych firm, które działają wyłącznie sezonowo lub mobilnie- np. w przypadku lokali gastronomicznych, które często „podążają” za licznymi festiwalami.

  Warto wspomnieć również o konstrukcji, która jest nie tylko solidna, ale jednocześnie odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz tego, postawienie kontenera handlowego nie wymaga pozwolenia na budowę, które jak wiemy z reguły może przedłużać się nawet do kilku miesięcy.

  Pawilon handlowy sposobem na oszczędność

  Budowa siedziby firmy wiąże się z dużym nakładem finansowym. Zupełnie inaczej – prościej – wygląda sprawa ze stawianiem pawilonów. Kontenery handlowe są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, dlatego coraz bardziej zyskują na popularności. Z takiego rozwiązania korzysta coraz większa ilość przedsiębiorstw, zarówno tych małych, jak i tych dużych. Bardzo korzystną ofertę posiada firma ABR Kontenery. Jako specjaliści w branży, posiadają ogromny wybór kontenerów wszystkich typów. Oprócz tego, place składowe posiadają na terenie całej Polski, dzięki czemu ich oferta korzystna jest dla klientów z całego kraju.

  ABR Kontenery oprócz sprzedaży, świadczy również usługi z zakresu wynajmu, również długoterminowego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *