Menu

Menu

Nowy poziom ochrony dzięki współpracy Alfa Group z CBC Poland

5 lutego 2021 r. prezes zarządu CBC Poland Sp. z o.o. Krzysztof Skowroński wręczył w siedzibie firmy Alfa Group jej prezesowi Sławomirowi Jaworskiemu certyfikat potwierdzający wdrożenie technologii CBC.

Alfa Group

Krzysztof Skowroński wręczył Sławomirowi Jaworskiemu certyfikat potwierdzający wdrożenie technologii CBC.

Firmy zapoczątkowały współpracę dwa lata temu. Okazała się ona na tyle owocna, że dostawca nowoczesnych technologii security przyznał spółce Alfa Group wyróżnienie w postaci certyfikatu nadającego firmie ALFA Group status Licencjonowanego Partnera. To dowód skuteczności w praktycznym zastosowaniu technologii opartych na analityce video wykorzystującej sztuczną inteligencję do ochrony perymetrycznej, a zarazem początek daleko idących planów poszerzania oferty o nowe zaawansowane rozwiązania z korzyścią dla klientów.Nasza współpraca trwa od kilku lat, a certyfikat, który wręczyliśmy jest świadectwem, że Alfa Group nie tylko zapoznała się z naszymi rozwiązaniami, lecz także przystąpiła w ubiegłym roku do ich skutecznego i dynamicznego wdrażania. Certyfikat jest sformalizowaniem ubiegłorocznych dokonań, ale przede wszystkim otwiera nową drogę dającą bezpośredni dostęp naszemu Partnerowi do najnowszych technologii, które konsekwentnie rozwijamy i wdrażamy do naszej oferty – komentuje Krzysztof Skowroński.

Jak dodaje prezes Skowroński, grono firm wyróżnianych przez CBC Poland certyfikatem jest bardzo wąskie. Alfa Group jest w tym zakresie zdecydowanym liderem. Firma wykazała się wysoką efektywnością i dynamiką we wdrażaniu naszych technologii w systemach monitoringu na wielu obiektach. To jest najlepszy sprawdzian potwierdzający, że nasz Partner osiągnął odpowiednio wysoki poziom, rokujący długofalową współpracę i stosowanie naszych technologii w obszarze niezawodnej i nowoczesnej ochrony  − zapewnia.

Korzyści ze współpracy są obopólne. Alfa Group dzięki kompleksowym rozwiązaniom z zastosowaniem technologii CBC wkracza na nowy poziom w zakresie security. Dużym atutem rozszerzonej oferty jest jej nowatorski, a zarazem zindywidualizowany charakter, uwzględniający specyfikę chronionego obiektu i dostosowany do określonych potrzeb klienta. − Certyfikacja CBC podkreśla naszą wiarygodność z punktu widzenia klientów. Jako skuteczny integrator systemów bezpieczeństwa, które wdrażamy przy udziale CBC Poland – niewątpliwie zyskujemy w oczach zleceniodawców, zarówno obecnych, jak i tych potencjalnych. Elastyczność rozwiązań pozwala optymalnie dostosować je do specyficznych potrzeb każdego klienta – mówi Sławomir Jaworski o korzyściach z tak dobrze ugruntowanej i rozwojowej współpracy.

Istotną zaletą współpracy Alfa Group z CBC Poland jest aspekt ekonomiczny. Wdrożone technologie zapewniające wyższy poziom ochrony przeczą teorii, że wysoka jakość nierozerwalnie wiąże się z wysoką ceną. Na polskim rynku ekonomia jest bardzo istotnym elementem. Produkty CBC Poland wyróżnia bardzo rozsądna cena w stosunku do wysokiej jakości, którą trudno porównywać z konkurencją. To również ważny atut z perspektywy klienta i jego budżetu −  podkreśla prezes zarządu Alfa Group.

Obie strony wiążą duże nadzieje z długofalową współpracą i dalszym doskonaleniem rozwiązań w branży security. Wierzę, że nasza współpraca będzie wchodziła w nowe interesujące dla rynku obszary, wykraczające poza klasyczny monitoring – mówi Krzysztof Skowroński. Z kolei Sławomir Jaworski zwraca uwagę na fakt, że Alfa Group nie jest typową agencją ochrony. Spółka na bieżąco śledzi światowe trendy i dokonania w branży bezpieczeństwa. Stopniowo ogranicza w oferowanych usługach czynnik ludzki na rzecz coraz bardziej zaawansowanych technologii, których skuteczność sprawdza się w praktyce.W swoich działaniach i planach rozwojowych ogromny nacisk kładziemy na zaawansowane technologie w zakresie bezpieczeństwa. W tym świetle perspektywa długofalowej współpracy z CBC Poland przedstawia się bardzo obiecująco i otwiera wiele możliwości dla doskonalenia oferty i konkurencyjności Alfa Group w branży security. Zakres naszych usług wciąż ewoluuje, abyśmy nadążali za postępem technologicznym. Chcemy być pionierem innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku, ponieważ zależy nam, żeby nasza marka kojarzyła się z jakością i niezawodnością ochrony – tłumaczy prezes Jaworski.

2 odpowiedzi na “Nowy poziom ochrony dzięki współpracy Alfa Group z CBC Poland”

  1. Weronika Mróz pisze:

    Biznes lubi Biznes – Brawo Alfa Group

  2. Marcel pisze:

    I dobrze, że są jeszcze firmy, które inwestują, szukają nowych ścieżek rozwoju i nie unikają wyzwań. Swoją drogą ciekawa technologia. Do sprawdzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.