Menu

Menu

Najlepsi z najlepszych nagrodzeni przez „Magazyn VIP”

W piątkowy wieczór 9 października 2020 roku, jak co roku w gościnnych progach hotelu Sheraton w Warszawie, odbyła się Gala VIP. Ze względu na okoliczności ósma edycja wydarzenia miała nieco bardziej kameralny charakter, co nie wpłynęło na organizacyjny rozmach ani na nastroje przybyłych gości. Zarówno oficjalna część wręczenia nagród najlepszym przedsiębiorcom, wybitnym osobowościom medialnym, produktom oraz markom godnym rekomendacji, jak i atrakcje zaplanowane na dalszą część uroczystości, dostarczyły wielu emocji.

Gala VIP

Wieczór 9 października okazał się ostatnim możliwym terminem, kiedy gala VIP mogła się odbyć bez dodatkowych restrykcji w związku z ogłoszeniem żółtej strefy w całym kraju. Mimo niewesołych okolicznościach, jakie zafundowała pandemia, udało się – jak niezmiennie od 8 lat – zorganizować galę VIP, podczas której wyróżnieni zostali wzorowi menedżerowie, znani i lubiani ludzie kultury oraz cenieni przedstawiciele życia publicznego, a także marki, produkty i miejsca godne VIP-a.

Uroczystość poprowadziła z wrodzonym wdziękiem Monika Zamachowska, a w dobry nastrój wprowadziła gości swym występem młoda utalentowana wokalistka – Paulina Szarek. Witając gości, gospodarz gali, redaktor naczelny „Magazynu VIP” Mariusz Gryżewski podkreślił, jak niewiele dzieliło tegoroczne spotkanie od katastrofy. Działaniom związanym z organizacją gali do ostatniej chwili towarzyszyła niepewność, nie brakowało też problemów, ale te okazały się niczym w porównaniu z radością, gdy okazało się, że coroczna uroczystość mimo wszystko się odbędzie. – Cieszę się, że wbrew wszystkiemu możemy się dziś spotkać, by jak co roku nagrodzić najlepszych w swojej dziedzinie. Dziękuję, że są państwo z nami – mówił Mariusz Gryżewski, życząc wszystkim udanego wieczoru.

Podczas części oficjalnej statuetki VIP Biznesu odebrali najlepsi menedżerowie, z sukcesami zarządzający przedsiębiorstwami, a także szczególnymi jednostkami – placówką ochrony zdrowia i gminą. W dalszej części ceremonii na scenie pojawili się aktorzy, muzycy, dziennikarze – ci, których doceniono tytułem VIP-a 2020 za imponujący dorobek, pasję do pozazdroszczenia i konsekwencję w realizacji działań, które składają się na sympatię widzów i uznanie dla ich wieloletnich dokonań.

W tej grupie nagrodę odebrali: zarażająca uśmiechem i pozytywną energią Bożena Dykiel, krzycząca ze sceny ku pokrzepieniu: „Precz z pandemią!”, jej kolega po fachu Dariusz Kordek, artyści obdarzeni wyjątkowym wokalem         – Maciej Miecznikowski oraz Robert Janowski, a także dziennikarze: Maciej Orłoś, wieloletni prowadzący „Teleexpressu”, obecnie związany z nowymi mediami, i Przemysław Talkowski, który z zapałem od lat prowadzi autorski program „Państwo w Państwie” w stacji Polsat News. Wisienką na torcie byli w tej kategorii Teo Vafidis – Grek, który wspaniale promuje w Polsce grecką kulturę i sztukę kulinarną, m.in. poprzez programy telewizyjne, organizowane eventy i własną restaurację Meze, oraz Marcin Ruta – honorowy konsul Czarnogóry, który od lat umacnia relacje między Polską a Czarnogórą.

Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło też  najlepszych klinik i hoteli, które wzorowo dbają o zdrowie, urodę i samopoczucie klientów, marek i produktów, które dzięki przedsiębiorczości, intuicji i doświadczeniu ich twórców podbijają rynek, oraz rekomendacji VIP-a, czyli firm, które poprzez swoją wieloletnią działalność zasługują na uznanie i zaufanie odbiorców. Branża nie była tu najważniejsza – w gronie laureatów znaleźli się m.in. przedstawiciele budownictwa, przemysłu, motoryzacji, branży ochroniarskiej i medycznej. Łączy ich jakość oferty, innowacyjność  i idealne wyczucie potrzeb konsumenckich.

Po części oficjalnej na gości czekały kulinarne i muzyczne przeboje – pierwsze w wykonaniu szefa kuchni hotelu Sheraton, drugie – Roberta Janowskiego, który czarował gości gali swoim wyjątkowym głosem i znanymi wszystkim melodiami. We foyer można było nie tylko oddać się kuluarowym rozmowom – prywatnym i biznesowym, lecz także spróbować szczęścia w kasynie. Goście chętnie pozowali w blasku fleszy, udzielali wywiadów i zdradzali sekrety swojego sukcesu. O ich dobry nastrój zadbali również partnerzy gali – MV Poland zapewniło bar, w którym barmani z wprawą serwowali autorskie drinki na bazie wódki premium U’luvką, zaś Karol Majewski częstował Nalewkami Staropolskimi i opowiadał o ich produkcji oraz pasji, z której zrodziła się imponująca kolekcja trunków. We foyer można było także podziwiać samochody wystawione przez firmę HLS i dostępne w ramach nagrodzonego produktu „Auto na abonament”.

Oprócz wręczenia statuetek tegorocznym laureatom wielu emocji dostarczyła loteria wizytówkowa, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów gali – od zestawów kosmetyków i ekskluzywnych alkoholi, przez eleganckie karafki, po vouchery na pobyt w hotelu lub jazdę testową na weekend. Zwieńczeniem gali były tańce do białego rana w rytm znanych i lubianych przebojów.

LAUREACI 8. GALI VIP

VIP Biznesu 2020  Bogdan Hadała

VIP Biznesu 2020  Piotr Wróblewski

VIP Biznesu 2020  Jacek Rutkowski

VIP Biznesu 2020  Dorota Kuźnicka

VIP Biznesu 2020  Michał Szatanek

VIP Biznesu 2020  Jarosław Bihun

VIP Biznesu 2020  Kazimierz Okińczyc

VIP Biznesu 2020  Józef Dąbek

VIP Biznesu 2020  Marek Malinowski

VIP Biznesu 2020  Marcin Woźniak

Samorządowiec Roku 2020  Tadeusz Czajka

Samorządowiec Roku 2020  Krzysztof Pietrzykowski

Samorządowiec Roku 2020  Krzysztof Harmaciński

VIP w Ochronie Zdrowia 2020  Ewa Trzepla

VIP Defence 2020  Autobox Innovations Sp. z o.o. Sp. k.

VIP Defence 2020  Castelior Górecki i Piotrowski Sp. j.

Rekomendacja VIP-a 2020  Expres-Konkurent Sp. z o.o. Sp.k.

Rekomendacja VIP-a 2020 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Rekomendacja VIP-a 2020 Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Produkt VIP-a 2020 Zdalny dozór wideo, ALFA GROUP Sp. z o.o.

Produkt VIP-a 2020 Auto na abonament, High Level Service Sp. z o.o.

Deweloper Roku 2020  Patio Deweloper Sp. z o.o.

Architekt Roku 2020  Małgorzata Muc

Marka VIP-a 2020  Zakład Mechaniki Przemysłowej „ZAMEP” Sp. z o.o.

Marka VIP-a 2020  MARCHEWKA

Marka VIP-a 2020  HYGEAmed

Marka VIP-a 2020  MUSZYNIANKA

Marka VIP-a 2020  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD Cydzik, Żuchowski Spółka Jawna

Klinika VIP-a 2020  Centrum Medyczne Orbita

Klinika VIP-a 2020  Drzazga Clinic

Hotel VIP-a 2020  Talaria Resort & SPA

Hotel VIP-a 2020  Hotel SKAL****

VIP 2020  Bożena Dykiel

VIP 2020  Dariusz Kordek

VIP 2020  Maciej Miecznikowski

VIP 2020  Robert Janowski

VIP 2020  Maciej Orłoś

VIP 2020  Przemysław Talkowski

VIP 2020  Teo Vafidis

Osobowość Roku 2020  Marcin Ruta

Partnerzy Gali VIP 2020

Gala VIP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.