Menu
 • Menu

  Jak zmienić dostawcę prądu w Warszawie?

  W stolicy pojawił się nowy dostawca energii elektrycznej. Sprawdź, jak skorzystać z usług tego operatora i jakie korzyści możesz w ten sposób osiągnąć.

  Jak zmienić dostawcę prądu

  Prąd w Warszawie

  Energia elektryczna zasila tak wiele urządzeń, sprzętów i maszyn, że jej brak byłby w dzisiejszych czasach początkiem istnego armagedonu. Jej wykorzystanie jest niesamowicie powszechne i pomocne, to dzięki niej działa twoja komórka, komputer, telewizor, lodówka, pralka czy zmywarka. W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się nawet samochody elektryczne, które mają być znakomitą alternatywą dla pojazdów z silnikami spalinowymi.

  Tak duże wykorzystanie energii elektrycznej ma wiele zalet, z drugiej strony jednak może wyraźnie odbijać się na budżecie gospodarstw domowych w tak dużych miastach jak Warszawa. Duże nagromadzenie urządzeń wykorzystujących do swojego działania prąd sprawia, że twoje rachunki mogą rosnąć w zastraszającym tempie. Dobrą metodą na oszczędności jest np. ograniczenie korzystania z tego typu sprzętów czy odłączanie ich od źródła zasilania. To jednak nie wszystko – odkąd pojawił się nowy dostawca energii elektrycznej w Warszawie, otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości.

  Nowy dostawca energii elektrycznej w Warszawie

  W całym kraju funkcjonuje kilku dostawców energii elektrycznej, od pewnego czasu mieszkańcy Warszawy mają większy wybór niż do tej pory, pojawił się bowiem nowy gracz na rynku. Nowy dostawca energii elektrycznej w Warszawie to marka Lumi, która jest „zasilana” przez Grupę Kapitałową PGE. Zasadniczo to dobra informacja dla mieszkańców stolicy z przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze, zwiększy to konkurencję w Warszawie, na czym skorzystają przede wszystkim konsumenci, gdyż operatorzy muszą powalczyć o ich względy.

  Po drugie natomiast, polska marka Lumi wspierana przez PGE daje gwarancję bezpieczeństwa świadczonych usług – w końcu Polska Grupa Energetyczna to jeden z krajowych liderów w branży. Wśród zalet nowego dostawcy prądu w Warszawie warto wymienić zupełnie nowe podejście do klienta, gdzie główny nacisk położony jest na prostotę serwisu i oferowanych usług. Firma nie zapewnia np. usług telekomunikacyjnych czy bonów na zakupy u partnerów, ale za to szczyci się m.in. wystawianiem pojedynczej i przejrzystej faktury za każdy okres rozliczeniowy.

  Zmiana dostawcy prądu w Warszawie

  Procedura zmiany dostawcy energii elektrycznej w Warszawie na nową markę Lumi jest bardzo prosta, a w stosunku do konkurentów zajmuje niewiele czasu (całość trwa od 30 do 60 dni). Aby wybrać nowego sprzedawcę prądu, wystarczy skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi klienta lub odwiedzić witrynę internetową marki. Po wypełnieniu niezbędnych danych zostanie przygotowana umowa wraz z załącznikami, a także pełnomocnictwo, na mocy którego pracownicy Lumi rozwiążą umowę z dotychczasowym sprzedawcą i złożą wniosek o zmianę dostawcy u odpowiedniego dystrybutora. Warto też dodać, że dla nowych klientów przygotowano atrakcyjne pakiety dodatkowe. Jeśli chcesz oszczędzać na energii elektrycznej i skorzystać z innych benefitów, sprawdź ofertę nowego sprzedawcy prądu w stolicy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *