Menu
Menu

HONOR obchodzi w Polsce pierwsze urodziny

Globalna marka technologiczna HONOR świętuje właśnie rocznicę dostępności swoich produktów na polskim rynku. Od początku obecności w naszym kraju sprzedaż urządzeń z serii Magic wzrosła o ponad 259 proc. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, już wkrótce czeka nas wiele niespodzianek i premiera nowej serii smartfonów – HONOR 200.

1 urodziny HONOR w Polsce

Na początku obecności w naszym kraju producent oferował smartfony za pośrednictwem Orange. Obecnie ich dostępność znacznie wzrosła, a marka zapewnia użytkownikom możliwość dowolnego wyboru pomiędzy operatorami oraz największymi elektromarketami. Producent ma w ofercie szeroki wachlarz urządzeń. To zarówno propozycje budżetowe, jak i klasy premium. Ponadto polscy użytkownicy mogą nabyć tablety i smartwatche marki HONOR.

Smartfony firmy cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich konsumentów, co potwierdza fakt, że marka statystycznie jest znana co drugiemu Polakowi[1]. W porównaniu do zeszłego roku seria urządzeń Magic odnotowała wzrost sprzedaży o ponad 259 proc. Największy przyrost sprzedanych egzemplarzy dotyczy smartfonów z serii HONOR Magic. Model HONOR Magic6 Lite sprzedał się w Polsce o ponad 465 proc. lepiej niż jego poprzednik − HONOR Magic5 Lite. W przypadku najsmuklejszego składanego smartfona na rynku czyli HONOR Magic V2 wzrost wyniósł ponad  155 proc. w porównaniu do sprzedaży HONOR Magic Vs.

Intensywna kampania podczas promocji nowych smartfonów

Wprowadzeniu do sprzedaży w Polsce smartfonów z serii HONOR Magic w 2024 r. towarzyszyła intensywna kampania 360°. Objęła ona reklamy telewizyjne, działania OOH, DOOH, Citylight, komunikację w kanałach PR oraz digital, zwłaszcza w social mediach i na YouTubie.

Marka HONOR jest obecna na polskim rynku zaledwie rok, ale trendy wzrostowe pokazują, że nasze urządzenia wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów. Przygotowaliśmy na ten rok wiele niespodzianek dla fanów, a jedną z nich jest nadchodząca premiera fotograficznej serii smartfonów HONOR 200. A to nie koniec – zapowiada Magdalena Chodkiewicz, PR & SM communication manager w HONOR Polska.

Sztuczna inteligencja dla każdego

Wraz z premierą systemu MagicOS 8.0 globalna marka technologiczna HONOR wprowadziła swój interfejs oparty na intencjach – Magiczny Portal. Dzięki niemu użytkownicy mogą za pomocą przeciągnięcia palcem do krawędzi ekranu np. opublikować post na Instagramie, rozpocząć nawigację do miejsca spotkania albo wkleić wykres w treść maila. Magiczny Portal wspiera już ponad 100 aplikacji, a liczba ta będzie się stale zwiększała.

smartfony HONOR

Wprowadzony w tym roku HONOR Magic6 Pro otrzymał aż 5 złotych wyróżnień w rankingu smartfonów DXOMARK. Urządzenie doceniono za swój tylni i przedni aparat, system głośników, wyjątkowy ekran oraz długi czas pracy na baterii.

Oferty promocyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, marka cały czas wprowadza ciekawe promocje, m.in. obniżki cenowe i wyjątkowe prezenty. Aktualnie w największych polskich elektromarketach dostępna jest wyjątkowa oferta na model HONOR 90, który kosztuje obecnie 1 799 zł,  oraz HONOR 90 Lite, za który zapłacimy 899 zł.

Nowa seria urządzeń już wkrótce w Polsce

Wkrótce do polskiej dystrybucji trafi nowa linia smartfonów HONOR 200. Obejmuje ona 3 urządzenia – HONOR 200 Lite, HONOR 200 oraz dostępna po raz pierwszy w Europie wersja Pro, czyli HONOR 200 Pro.

seria HONOR 200

W smartfonach z tej serii wprowadzono specjalny tryb portretowy. Powstał on we współpracy z francuskim Studiem Harcourt, specjalizującym się w fotografii portretowej. Zespół HONOR, we współpracy z doświadczonymi fotografami z francuskiego studia, przeanalizował tysiące zdjęć i stworzył inteligentny Mechanizm Portretowy HONOR AI. Algorytm ten poprawia jakość tworzonych przez użytkowników portretów.

Wszystkie 3 smartfony z serii HONOR 200 będą dostępne w Polsce w wakacje, z ciekawą propozycją na start.

https://www.honor.com/pl/

[1] badanie IPSOS 2024Q1 na zlecenie marki HONOR

Źródło informacji i zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.