Menu
 • Menu

  Firmowe czekoladki z logo. Co oferują producenci?

  Czekoladki to upominek na każdą okazję. Ich potencjał docenia również wiele firm, które traktują je jako słodki podarunek reklamowy.

  Podarunki w biznesie mogą przybierać różne formy. To między innymi dobre alkohole, luksusowa galanteria skórzana, kosze upominkowe wypełnione aż po brzegi wysokiej klasy produktami delikatesowymi, gadżety jak długopisy, notesy, kalendarze, koszulki czy kubki. Do tej grupy warto dodać również czekoladki dla firm. To wyśmienite podarunki, które od razu wzbudzają pozytywne skojarzenia.

  czekoladki z logo

  Czekoladowe upominki w biznesie

  Jako wyraz wdzięczności czy też jako podziękowanie – słodycze już od wielu lat stanowią udany podarunek na wiele okoliczności. Również bardzo dobrze sprawdzają się w sferze biznesowej. Wręczane są między innymi klientom, partnerom biznesowym, a także pracownikom.

  Dzisiaj czekoladki firmowe przyjmują całkowicie nową postać. Dzięki opcji personalizacji można zamówić czekoladki z nadrukiem na indywidualne zamówienie, na przykład z logo firmy. Dzięki temu te uwielbiane przez wielu słodycze mogą nie tylko dać przyjemność podniebieniu, ale również nieść ze sobą przekaz reklamowy.

  Czekolady produkowane przez Słodkie Upominki  to różnorodne słodkie kreacje do wyboru. Od dużych, reprezentacyjnych formatów tworzonych na zamówienie, poprzez czekoladowe telegramy, a skończywszy na drobnych czekoladkach z logo dodawanych do zakupów i rozdawanych podczas akcji promocyjnych.

  Rodzaje czekoladek firmowych z logo

  Firma Słodkie Upominki, która oferuje czekoladki na prezent już od wielu lat, prezentuje swoim klientom szeroką gamę pysznych propozycji na wiele okazji. Posiada dwie linie produkujące czekoladki firmowe w wielu wariantach i stosuje wyłącznie najlepsze składniki, z których powstają czekolady mleczne, deserowe, białe i nowość – czekolady różowe, inaczej nazywane rubinowymi. W jej asortymencie znajduje się bogata gama produktów, między innymi:

  • Figurki czekoladowe – ludziki, samoloty, samochody, różowa wstążka, pierogi.
  • Mini tabliczki czekoladowe – także jako czekoladki z logo firmy tłoczonym na produkcie.
  • Czekoladowe karty – czekoladki z napisem tłoczonym na produkcie.
  • Czekoladowe serca, gwiazdki i inne drobne symbole.
  • Kostki z czekolady – pakowane w pojedyncze opakowania z logo.
  • Promo Card – karty upominkowe z wieloma nadrukami do wyboru, zawierają figurki czekoladowe w różnych kształtach.
  • Choco Font – czekoladki na prezent pozwalające na umieszczenie na nich logo, krótkiego hasła lub znaku graficznego, wykańczane z użyciem jadalnych, bezpiecznych tuszów. Umieszczone w personalizowanym pudełeczku.
  • Kalendarze czekoladowe – urocze czekoladki z nadrukiem na opakowaniu, sprawdzają się jako kalendarze adwentowe lub odliczające dni do innego ważnego wydarzenia.
  • Czekoladowy telegram – napisy układane z czekoladowych kosteczek z literkami.
  • Czekoladowe clusters – ciasteczka oblewane mleczną czekoladą i orzechy w karmelu w ozdobnym opakowaniu z personalizacją.
  • Tabliczki czekolady – w standardowych gramaturach, także z ekskluzywnymi dodatkami, na przykład solą, ciasteczkami, chili, liofilizowanymi owocami.

  Wszystkie dostępne czekoladki z logo firmy od Słodkie Upominki zaprezentowane są na stronie internetowej: https://www.slodkieupominki.pl/katalog/slodycze-reklamowe/czekoladki-reklamowe/czekoladki/.

  Czekoladki z logo na indywidualne zamówienie

  Pyszne czekoladki z logo mogą być spersonalizowane w każdym calu, aby stanowić unikatowy podarunek, a tym samym skutecznie promować firmę.

  Najczęściej logo lub nazwę firmy umieszcza się na opakowaniu – mogą być to opakowanie jednostkowe typu flow pack, pojedyncze kartoniki lub opakowanie zbiorcze. Wielkość powierzchni reklamowej zależna jest od wybranego wariantu czekoladek. Niektóre opakowania mogą być także poddane uszlachetnieniu, na przykład przez złocenie, srebrzenie, foliowanie, tłoczenie.

  Można zamówić również czekoladki z napisem tłoczonym na wyrobie. Wówczas logo firmy może znaleźć się bezpośrednio na czekoladce. Dzięki temu słodki upominek nabiera jeszcze większego prestiżu i szyku.

  Jedna odpowiedź do “Firmowe czekoladki z logo. Co oferują producenci?”

  1. Adam pisze:

   Czekoladki takie dobrze sprawdzają sie na targach reklamowych. Kiedyś zamawialiśmy breloki, obecnie czekoladki, które są tańsze niz same breloki. I cieszą się znacznie większym powodzeniem!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.