Menu

Menu

Czy firmy rodzinne są gotowe na nadchodzącą rewolucję?

Sukcesorzy dorastający pod czujnym okiem rodziców chcą wprowadzać do przedsiębiorstw nowatorskie rozwiązania realizując własne pomysły. Dla firm rodzinnych sukcesja oznacza niemałe zmiany. Ten złożony proces wdrażania nowego pokolenia w zarządzanie przedsiębiorstwem rodzinnym wymaga czasu, wiedzy i kompetencji.

IV Kongres Next Generation już 17-18 października w Poznaniu

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku Instytut Biznesu Rodzinnego, 17- 18 października 2019 r. w Poznaniu organizuje 4. edycje największy w Polsce Kongresu adresowanego tylko do sukcesorów z przedsiębiorstw rodzinnych – Kongres Next Generation,

To wyjątkowe dwa dni, które mają na celu budowanie kompetencji, wymianę doświadczeń, nawiązanie trwałych relacji biznesowych i inspirowanie młodych liderów. Nadchodzą zmiany w postaci Rewolucji nextGEN, na którą warto się odpowiednio przygotować czerpiąc wiedzę od sukcesorów, którzy przeszli już przez proces sukcesji. Podczas Kongresu masz okazję spotkać się z sukcesorami z całej Polski, wymienić doświadczenia i czerpać inspiracje.

Rejestracja na Kongres już otwarta! Dołącz do uczestników wydarzenia by usłyszeć głos sukcesorów m.in. takich jak: Patrycja Krzanowska (Grupa Nowy Styl), Michał Wojas (Wojas S.A.) czy Karolina Kubara (Kubara sp. z o.o.), Marcin Nowicki (CHEM-GLAS), Krystian Szczęsny (Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o.).

Finanse, prawo, komunikacja interpersonalna a może marketing? Program wydarzenia stworzono z myślą o potrzebach dzisiejszych sukcesorów, by dać im jak najwięcej możliwości wyboru obszarów szlifowania kompetencji.

Podczas wydarzenia omówione zostaną takie tematy jak:

  • Twoja nowa GLOBALNA rzeczywistość
  • My Sukcesorzy – Rewolucja #nextGEN
  • #nextGen SPEED NETWORKING – innowacyjna integracja, którą możesz przenieść do rzeczywistości Twojej firmy
  • Gdy nagle musiałem przejąć odpowiedzialność za rodzinny biznes… Przemyślenia sukcesora
  • Akademia Sukcesora. NextGen w procesie mentoringu
  • Co zrobić, gdy w firmie rodzinnej jest pięcioro sukcesorów? Jak maksymalnie wykorzystać efekt synergii młodego pokolenia?
  • Oczekiwania zarządu firmy rodzinnej od młodego pokolenia.
  • RING DYSKUSYJNY: Czy jesteśmy gotowi na przyszłość i GLOBALNE wyzwania?
  • Kreatywne warsztaty – wspólnie poszukajmy innowacji
  • Rzeczywistość sukcesora XXI wieku – grywalizacja!

 Podczas Kongresu Next Generation uczestnicy przejdą prawdziwą metamorfozę – agenda w dużej mierze opiera się na kreatywnych warsztatach, networkingu, grywalizacji, psychodramie… W 24 godziny (od 12.00 w czwartek do 12.00 w piątek) uczestnicy przejdą prawdziwą przemianę – a w piątek, w samo południe, wyjadą z Poznania bogatsi o wiedzę, inspiracje i nową wizję przyszłości – swojej i rodzinnego biznesu.

Pokolenie Next Generation nie boi się ryzyka, nowych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Zdolni, kreatywni, wykształceni następcy są gotowi na biznesowe podróże, internacjonalizację, rozwój w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Świat jest dla nich globalną wioską – komentuje dr Adrianna Lewandowska.

Jesteś sukcesorem? Przejąłeś zarządzanie firmą rodzinną lub dopiero przygotowujesz się do roli prezesa? Chcesz dowiedzieć się, jak przeżyć sukcesję i nie zwariować? Szukasz wsparcia w rozwijaniu swoich mocnych stron?

Dołącz! Zapisz się na  – www.nextG.pl

IV Kongres Next Generation, 17-18 października 2019, Poznań, Hotel Blow Up Hall 5050

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.