Menu
Menu

Zadbaj o czystość i ochronę swoich podłóg i dywanów z Hoover

Podczas odkurzania kluczowe jest nie tylko skuteczne czyszczenie powierzchni, lecz także ochrona podłóg i dywanów. Właśnie dlatego warto postawić na odkurzacz, który zapewni kompleksową pielęgnację i najwyższą wygodę użytkowania. Modele z rodziny HOOVER H-Energy, wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1, idealnie sprawdzają się na każdej powierzchni, gwarantując jej bezpieczeństwo.

Innowacyjna szczotka All Floor Master 3w1

Szczotka All Floor Master 3w1 od HOOVER to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje sprzątanie. Dzięki zaawansowanej konstrukcji i wielofunkcyjności szczotka ta sprawdza się doskonale na każdej powierzchni – od twardych podłóg po delikatne dywany. Jej unikalna budowa zapewnia skuteczne zbieranie kurzu i brudu. Jednocześnie chroni powierzchnie przed zarysowaniami.

Przełączalne tryby pracy pozwalają na płynne dostosowanie szczotki do różnych typów podłoża, co nie wymaga ciągłej zmiany końcówek. Zaimplementowany specjalny odbojnik zapewnia bezpieczeństwo także meblom i listwom przypodłogowym. Szczotka All Floor Master 3w1 doskonale przylega do podłoża. Można nią sprawnie manewrować, dzięki czemu czyszczenie miejsc dotychczas trudno dostępnych będzie wygodne i skuteczne. HOOVER All Floor Master 3w1 to synonim precyzji i bezpieczeństwa. Ułatwia codzienne porządki, przenosząc standardy domowej higieny na zupełnie nowy poziom.

Hoover H-Energy

Szczotka All Floor Master 3w1 znajduje się na wyposażeniu odkurzaczy HOOVER H-Energy 700 HE 721 PAF, H-Energy 500 HE521PAF 011, H-Energy 300 HP 321 PAF i H-Energy 300 HE321PAF 011.

Wszechstronne akcesoria do kompleksowego sprzątania

Odkurzacze HOOVER H-Energy wyposażono w zestaw przydatnych akcesoriów. Wśród najważniejszych są mini turboszczotka, idealna do usuwania sierści zwierząt oraz głęboko osadzonych zanieczyszczeń z dywanów i tapicerki, oraz szczelinówka, która umożliwia dokładne czyszczenie trudno dostępnych miejsc, np. szczelin między meblami. Użytkownicy docenią także szczotkę do kurzu, która delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, nie powodując ich zarysowań. W przypadku modeli Hoover H-Energy 500 HE 521 PAF i H-Energy 700 HE 721 PAF w ręce użytkowników trafi specjalna szczotka do czyszczenia mebli.

Hoover H-energy

Duża moc odkurzaczy z rodziny H-Energy pozwala na skuteczne czyszczenie nawet mocno zabrudzonych powierzchni. Niezwykle istotne jest także to, że odkurzacze H-Energy wyposażono w przewody elektryczne o długości 9,5–9,6 m. Zapewniają one większy zasięg pracy, co znacząco ułatwi nam manewrowanie odkurzaczem w całym mieszkaniu. Warto dodać, że wszystkie modele Hoover H-Energy wyposażono w zaawansowane filtry EPA, które skutecznie blokują alergeny i bakterie. Tym samym zapewniają najwyższy poziom czystości i higieny w domu.

Szeroki wybór nowoczesnych odkurzaczy

Odkurzacze HOOVER H-Energy wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1 można nabyć zarówno w wariantach z workami na śmieci, jak i w wersji bezworkowej. Te pierwsze charakteryzują się większą pojemnością worków, wynoszącą od 4 do 6 l. Dzięki temu zyskujemy dłuższy czas użytkowania bez konieczności częstej wymiany worków. Wersja bezworkowa posiada natomiast higieniczny, łatwy do opróżnienia pojemnik na śmieci o pojemności 2 l.

Dostępność i ceny

Odkurzacze Hoover wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1 można kupić w sieci sklepów Media Expert:

  • HOOVER H-Energy 300 HP321PAF 011 w cenie 599,99 zł*,
  • model HOOVER H-Energy 300 HE321PAF 011 w cenie 699,99 zł*,
  • odkurzacz HOOVER H-Energy 500 HE521PAF 011 w cenie 799,99 zł*,
  • HOOVER H-Energy 700 HE721PAF 011 w cenie 899,99 zł*.

*Ceny mogą ulec zmianie

O Hoover

Marka Hoover należy do Grupy Haier  – największego producenta AGD na świecie. Jest jedną z wiodących marek w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego.  Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Grupa Haier dystrybuuje produkty w ponad 160 krajach na 5 kontynentach. Misją Grupy Haier jest dostarczanie użytkownikom stylowych, niezawodnych i innowacyjnych produktów o najwyższej jakości, które ułatwiają życie, oszczędzają czas i dbają o środowisko naturalne.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.