Menu
Menu

Z brokerem kryzys niestraszny

Na trudne czasy trzeba mieć brokera, który zna trendy rynkowe i potrafi zabezpieczyć ryzyko ubezpieczeniowe w odpowiedniej, najlepiej możliwie najniższej składce ubezpieczeniowej – mówi Jacek Bilski, Pełnomocnik zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Supra Brokers S.A.

Jacek Bilski

Jakie polisy cieszą się szczególnym zainteresowaniem polskich firm?

Jacek Bilski – W Supra Brokers oferujemy całe spektrum ubezpieczeń. Oczywiście cały czas prym wiodą polisy ubezpieczeń majątku i odpowiedzialności cywilnej wraz z ubezpieczeniami komunikacyjnymi posiadanej floty pojazdów. Jednocześnie wraz ze wzrostem zagrożeń cybernetycznych ataków na polskich przedsiębiorców wzrasta zainteresowanie polisami od cyberryzyk. Ze względu na szeroką specjalizację w Supra Brokers cały czas obserwujemy rosnące zainteresowanie pracowników polisami grupowych ubezpieczeń na życie czy polis zdrowotnych. Obsługując także liczne grono przedsiębiorców z branży TSL, zapewniamy ochronę przewożonych przez naszych klientów towarów i całej floty pojazdów.

Czy Supra Brokers ma dla przedsiębiorców rozwiązania na obecne trudne czasy?

Jacek Bilski – Od początku naszej działalności, czyli już od prawie 25 lat, mamy różnorodne rozwiązania dla obsługiwanych przez nas przedsiębiorców. Na trudne czasy trzeba mieć brokera, który zna trendy rynkowe i potrafi zabezpieczyć ryzyko ubezpieczeniowe w odpowiedniej, najlepiej możliwie najniższej składce ubezpieczeniowej. Bardzo wysoka satysfakcja z naszych usług daje nam podstawy, aby mieć pewność, że wykonujemy swoją pracę solidnie.

W portfolio firmy szczególne miejsce zajmują instytucje sektora publicznego. Co zapewnia bezpieczeństwo finansowe tego typu podmiotom, w tym jednostkom samorządowym?

Jacek Bilski – Rzeczywiście, jedną z głównych specjalizacji w Supra Brokers jest szeroko pojęty sektor publiczny. Dbałość o to, by nadążać za przepisami, w tym regulacjami Ustawy o finansach publicznych, Ustawy o zamówieniach publicznych oraz przepisami ubezpieczeniowymi, daje nam pozycję niekwestionowanego lidera branży brokerskiej sektora administracji. Obsługujemy województwa, powiaty, gminy oraz spółki komunalne i inne podmioty publiczne, którym zawsze zapewniamy optymalne rozwiązania i profesjonalną obsługę. Jednym z głównych obszarów sektora publicznego, które obsługujemy, jest też obszar polskiego szpitalnictwa. Jesteśmy dumni, że z naszych usług korzysta ponad 30 proc. polskich szpitali w lecznictwie zamkniętym.

Czy na rynku ubezpieczeniowym jest miejsce na innowacyjność?

Jacek Bilski – Jak najbardziej. Zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w Supra Brokers wynika z ciągłej chęci doskonalenia naszej obsługi, a także z potrzeb klientów. Umożliwiamy naszym klientom dostęp do pełnej obsługi ich ubezpieczeń online, szkolimy ich zdalnie, a także udostępniamy im serwisy online, które podnoszą ich kompetencje. Od wielu lat oferujemy także sprzedaż ubezpieczeń drogą elektroniczną. Hasło „Supra online” jest z klientami od dawna.

Rozmawiał Mariusz Gryżewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.