Menu
 • Menu

  Workflow&Document Management Trends

  Już 26 marca 2020 w Warszawie odbędzie się Konferencja dotycząca  metod i rozwiązań przyspieszających procesowanie dokumentów oraz przepływu informacji w firmie.

  Digitalizacja obiegu dokumentów oraz procesów biznesowych ma coraz większy wpływ na sprawne funkcjonowanie firm oraz instytucji. Tradycyjny obieg dokumentów, najczęściej niedostosowany do potrzeb organizacji, prowadzi do wielu problemów w komunikacji, opóźnień w płatnościach i realizacji zleceń oraz pogorszenia relacji z kontrahentami. Warto poznać rozwiązania, które pozwolą usprawnić procesy administracyjne.

  Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji na konferencję

  Podczas jesiennej edycji wydarzenia, chcemy odpowiedzieć na pytanie jaki wpływ mają systemy elektronicznego obiegu dokumentów na optymalizację oraz usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Porozmawiamy m.in. o tym:

  • Jak przygotować organizację do wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów?
  • Po co Twojej firmie Workflow?
  • Co zrobić,aby architektura systemu workflow i polityka zarządzania informacją stały się czynnikiem sukcesu wdrożenia?

  Efektywnie funkcjonujące przedsiębiorstwo to konsekwencja wyboru odpowiednich rozwiązań. Systemy zarządzania obiegiem dokumentów oraz procesami biznesowymi, z pewnością można uznać za niezbędne narzędzia, prowadzące do synonimu sprawnie funkcjonującej organizacji. Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://workflowtrends.pl/#rejestracja

  Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
  Uczestnikom konferencji zapewniamy przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

  9:30 | 26 marca 2020
  Warszawa, Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A

  Strona internetowa wydarzenia: www.workflowtrends.pl

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *