Menu
 • Menu

  Szyk i elegancja podczas targów BUDMA na stoisku firmy HENSFORT

  Poznań to kolejny punkt na trasie europejskiego road show firmy HENSFORT. Po premierowej prezentacji oferty na targach w Mediolanie i Paryżu, przemyski producent okien i drzwi z myślą o rodzimym rynku przygotował kilka nowości, które zaprezentował podczas międzynarodowych targów BUDMA w stolicy Wielkopolski. Zadbał przy tym o szczegóły, atmosferę i odpowiednią oprawę, której akompaniował pochodzący z Przemyśla pianista Przemysław Winnicki.

  Odbywające się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 to największe wydarzenie branży budowlanej w Polsce, gromadzące wystawców z ponad 40 krajów.

  Od wielu lat są okazją do zapoznania z ofertą wiodących producentów, spotkania z partnerami biznesowymi oraz do udziału w licznych konferencjach i seminariach branżowych. Szacuje się, że czterodniowe targi zgromadziły ponad 50-tysięczną frekwencję złożoną z producentów, deweloperów, dystrybutorów, architektów oraz przedstawicieli wielu innych branż. 

  Targi Budma 2020 to dla nas szczególne wydarzenie,  podczas którego w międzynarodowym otoczeniu możemy porozmawiać z partnerami handlowymi, wymienić się branżowymi opiniami oraz spotkać z nowymi odbiorcami. W Polsce, naszą dotychczasową działalność opieraliśmy na budowaniu silnej sieci sprzedaży w regionie południowo-wschodnim. W tym roku zamierzamy silniej zaznaczyć obecność firmy wśród inwestorów i dystrybutorów w zachodniej części kraju. Targi w Poznaniu są doskonałą okazją do wykonania pierwszego, kluczowego kroku w kierunku realizacji tego celu – mówi Agnieszka Łukasiewicz, Kierownik Sprzedaży Dealerskiej w HENSFORT, odpowiedzialna za rynek polski.

  Elegant – nowy, nowatorski, nowoczesny

  W trakcie targów odwiedzający stoisko firmy HENSFORT mogli przekonać się o walorach rewolucyjnego systemu HENSFORT Elegant (o profilu zlicowanym i niezlicowanym), który cieszył się ogromnym zainteresowaniem podczas targów Made Expo w Mediolanie oraz targów Batimat w Paryżu.

  Zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce HENSFORT Elegant to nowoczesny i przełomowy system okien PVC, w którym główną rolę odgrywa smukły design oraz bardzo dobre wartości termoizolacyjne. W wersji zlicowanej Elegant stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, dlatego też producent po raz kolejny celowo zaprezentował okno w nowatorskim systemie w konfrontacji z oknem aluminiowym HENSFORT PE96 NHI. Premierze okna HENSFORT Elegant towarzyszył przyciągający uwagę występ pochodzącego z Przemyśla, a koncertującego obecnie m.in. w Niemczech, Austrii i Francji – pianisty Przemysława Winnickiego.

  Drzwi na medal

  Występ artysty uświetnił także celebrowanie przez HENSFORT zdobycia Złotego Medalu MTP za drzwi zewnętrzne HENSFORT PE78HI Smart. Prezentowany produkt wyposażono w automatyczną zasuwnicę SIEGENIA GENIUS CB, charakteryzującą się zintegrowanym, elektronicznym systemem zarządzania oraz sterowanym elektronicznie napędem.

  Mocna jednostka napędowa zapewnia idealną szczelność oraz szybkie i ciche odryglowanie drzwi. GENIUS może być łączony z licznymi systemami kontroli dostępu. Drzwi wyposażono także w elektromechaniczny napęd GEZE EC Turn Inside zapewniający automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi łącząc się z określonej odległości (np. 2-3 metrów) z aplikacją zainstalowaną na telefonie właściciela domu.

  Drzwi aluminiowe HENSFORT PE78HI Smart obok drzwi PVC z nakładką aluminiową HENSFORT Civis, reprezentowały nową kolekcję drzwi wejściowych, którą przedstawiono w najnowszym katalogu producenta zawierającym aż 100 wzorów. Producent podzielił ofertę na cztery ekskluzywne kolekcje: Premium, Platinum, Magnum oraz Linear. We współpracy z firmami Medos i Wobi Group opracowana została także kolekcja gustownych pochwytów i klamek idealnie komponujących się z designem drzwi. Kolekcję pochwytów charakteryzują produkty ze stali nierdzewnej oraz te z dodatkowymi funkcjami SMART, takimi jak czytniki linii papilarnych czy też przyciski wandaloodporne.

  Start ery Smart

  Obok drzwi HENSFORT PE78HI Smart, producent zaprezentował także po raz pierwszy drzwi tarasowe HENSFORT HST Smart, wyposażone w pełni zautomatyzowany napęd. Poza estetyczną formą produkt wyróżnia się także prostą i niezwykle komfortową obsługą. Wystarczy naciśnięcie przycisku, by napęd podnosząco-przesuwający otworzył drzwi. Za sprawne ryglowanie i odryglowanie skrzydeł odpowiada ukryty napęd podnoszący, który w połączeniu ze stalowym panelem do obsługi zapewnia temu produktowi niezwykle atrakcyjny wygląd.

  HENSFORT na swoim stoisku zaprezentował także okno PVC z nakładką aluminiową w systemie ALUCLIP z roletę podtynkową wyposażoną w interaktywny system napędu radiowego Somfy oraz narożny system okienny ze stepowanym szkłem tzw. Glass Corner.

  Zakończone właśnie targi BUDMA, stanowią kolejny punkt naszego road show po najważniejszych europejskich wydarzeniach branżowych. Obecność w Poznaniu wśród liderów branży z pewnością przyczyni się do kreowania wizerunku naszej marki i budowania jej pozycji w świadomości klientów. Przed nami jeszcze w tym kwartale najważniejsze dla branży targi w Norymberdze, a następnie targi we Lwowie. Każde takie wydarzenie wymaga od nas dużego zaangażowania i odpowiedzialności, jednak każde z nich utwierdza nas w przekonaniu, że po prostu warto – podsumowuje Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.

  Więcej na: https://www.youtube.com/watch?v=L72d_KURHOU&feature=youtu.be

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *