Menu

Menu

Szybka pożyczka na co dzień i od święta

Święta zbliżają się coraz szybciej, a stałych wydatków przybywa. Dlatego warto starannie zaplanować świąteczny budżet i rozsądnie przemyśleć na co wydać pieniądze. Jeśli jednak nie lubisz ograniczać się podczas Świąt i chcesz spędzić wspaniały czas, możesz wystąpić o szybką pożyczkę, którą przeznaczysz na dowolne cele.

Szybka pożyczka

Na czym polega pożyczka?

W myśl zapisów z XIX Kodeksu Cywilnego – pożyczka oznacza przyznanie pewnej kwoty środków pieniężnych lub przedmiotów osobie ubiegającej się o to, czyli pożyczkobiorcy. Zwykle pożyczek udzielają podmioty posiadające zdolność prawną, do których należą również osoby fizyczne. Wszelkie informacje dotyczące pożyczek oraz wymogów formalnych można znaleźć na stronie internetowej https://www.funeda.pl/pozyczki-internetowe.html

W jaki sposób można otrzymać pożyczkę?

Szybka pożyczka stanowi nowoczesny produkt finansowy, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zyskuje coraz więcej klientów. Aby uzyskać szybką pożyczkę warto skorzystać z usług profesjonalnej i godnej zaufania firmy. Funeda to firma oferująca szybkie pożyczki, których uzyskanie zajmuje zaledwie kilka minut. W tym celu niezbędne będzie dokonanie prostych formalności: wypełnienie wniosku dostępnego na stronie internetowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę- pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy już w 15 minut. W rezultacie oznacza to, że pożyczkobiorca może skorzystać z gotówki jeszcze tego samego dnia po uzyskaniu pozytywnej decyzji.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Aby przyznano nam szybką pożyczkę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel, nie trzeba przedstawiać skanów potwierdzających miesięczne dochody ani gromadzić innych dokumentów. Jednym z podstawowych warunków jest ukończenie 18 roku życia i ważny dowód osobisty. Ponadto osoba ubiegająca się o pożyczkę powinna mieć polskie obywatelstwa, a także posiadać aktywny numer telefonu komórkowego. Należy również dysponować rachunkiem bankowym w polskim banku, i mieć dostęp do usług elektronicznych dostępnych przez internet. Weryfikacja złożonego wniosku odbywa się za pomocą specjalnej metody weryfikacji tożsamości petenta oraz jego zdolności kredytowej. W odróżnieniu od banków instytucje finansowe oferujące szybkie pożyczki posługują się prostymi narzędziami do weryfikacji klientów, dlatego cały proces jest niezwykle krótki, a przekazanie pożyczki niemalże błyskawiczne, gdyż pomijana jest sesja ELIXIR.

Zasady spłat pożyczki

Terminy spłat pożyczek są jasno określone w umowie, dlatego w interesie pożyczkobiorcy leży dokładne zapoznanie się z jej treścią. Warto wziąć pod uwagę fakt, że udzielana pożyczka może mieć maksymalną wartość nawet 12 000 zł i można ją spłacać w ratach maksymalnie przez 42 miesiące. Umowę z pożyczkodawcą takim jak firma Funeda można zawrzeć przez internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Jak rozwiązać problem ze spłatą rat?

Jeśli znajdziemy się z niesprzyjającej sytuacji i nie możemy terminowo spłacić pożyczki, warto zwrócić się z prośbą do pracownika firmy, który zaproponuje nam rozwiązanie poprzez spłatę pożyczki w mniejszych ratach. W takiej chwili warto skonsultować się z pożyczkodawcą, aby uniknąć dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.