Menu

Menu

Prezent gwiazdkowy dla ukochanego – tradycyjny czy szalony?

Każdy z nas wie, jak przyjemnym uczuciem jest wręczanie i otrzymywanie prezentów. Drobnymi upominkami można się wymieniać praktycznie codziennie – zwłaszcza jeśli pozostajemy w harmonijnym i udanym związku.

Raz na jakiś czas pojawiają się jednak okazje wyjątkowe. Zaliczyć do nich można z pewnością Gwiazdkę. Każdego roku należałoby uczcić ją ciekawym, intrygującym podarunkiem. Co sprawdzi się w tej roli najlepiej?

Prezent gwiazdkowy

Prezent zgodny z zainteresowaniami

Najprostsza i najpopularniejsza zasada dawania upominków głosi, że powinny one przynajmniej w części odzwierciedlać zainteresowania adresata. Czasami mimo wszystko trudno spełnić ten warunek. Zdarza nam się przecież kupować prezenty ludziom, których dość słabo znamy: szefowi, podwładnemu czy koledze z pracy. Kierujemy się wówczas raczej pewnym „uniwersalnym” wyczuciem niż rzeczywistą wiedzą o czyichś upodobaniach. Wręczany upominek bywa zatem stylowy i efektowny, ale niezbyt osobisty.

W przypadku życiowego partnera sprawa powinna przedstawiać się zgoła inaczej. Bardzo dobrze wiemy przecież, co przyciąga uwagę naszej drugiej połówki. Możemy także pozwalać sobie na pewne eksperymenty w tym zakresie. Zamiast sztampowych skarpetek czy kosmetyków, niektórzy decydują się podarować upominki o znacznie bardziej intymnym wydźwięku. Od wielu lat prym wiodą tutaj gadżety erotyczne.

Jeżeli nie chcemy się przy tym zanadto powtarzać, na przykład wręczając ukochanej osobie piąty z kolei wibrator do kolekcji, warto dla odmiany postawić na eleganckie dildo. Zmysłowy klimat prezentu pozostanie niezmieniony, lecz zarazem wyznaczymy nowy kierunek poszukiwań w naszym związku. A zrobimy to w sposób całkowicie nienachalny.

Zakupu prezentu dla partnera nie musimy oczywiście traktować śmiertelnie serio. Wręcz przeciwnie: odrobina humoru z pewnością przysłuży się atmosferze panującej w naszej relacji. Kobieta, która znajdzie pod choinką Satisfyer w kształcie pingwinka, będzie całymi latami opowiadać o tym upominku wszystkim swoim przyjaciołom. Podobne anegdotki mają zwykle to do siebie, że ich żywotność przewyższa trwałość prezentu, który je zainspirował.

Podarunek z nutą ekstrawagancji

Gadżety erotyczne czy książki to prezenty niemal idealne. Z jednej strony są bowiem dalekie od banału, z drugiej zaś – stosunkowo mało kosztowne oraz łatwe w dostawie i pakowaniu. Czasami warto jednak pokusić się o coś rzeczywiście niestandardowego. Podarunki „z górnej półki” bywają wprawdzie znacznie bardziej wymagające pod względem logistycznym i finansowym, ale jednocześnie korzystnie wpłyną na kondycję każdego związku.

Na co można się więc zdecydować? Sporo zależy od temperamentu obojga partnerów. Niektóre pary zachwyci przykładowo całodzienna sesja na strzelnicy.

Nauka ładowania broni palnej oraz mierzenia z niej do tarczy to nie tylko wyśmienita zabawa, ale także przydatny w życiu test sprawnościowy. Ktoś inny wybierze bez wahania relaksujący weekend w ośrodku wine & spa albo dwudniowe wprowadzenie do praktykowania jogi. Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam także lot kolorowym balonem, z którego perspektywy każda okolica będzie z pewnością wyglądała bajkowo.

Główna zaleta wszystkich powyższych atrakcji polega na tym, że zmobilizują nas one do opuszczenia prywatnych czterech ścian oraz zasmakowania we dwoje czegoś zupełnie nowego, nieszablonowego. Trudno sobie zapewne wyobrazić lepszy, bardziej wartościowy dla związku upominek na Gwiazdkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.