Menu
 • Menu

  Nowatorski system okienny HENSFORT Elegant

  Końcówka 2019 roku przyniesie znaczące zmiany w sposobie postrzegania okiennych systemów PVC. Producent energooszczędnych okien – firma HENSFORT w ostatnim kwartale bieżącego roku wprowadzi do swojej stałej oferty produktowej, rewolucyjny system okien PVC – HENSFORT Elegant.

  Stworzony przez firmę Deceuninck smukły i wyrazisty design profilu od samego początku spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród inwestorów i architektów. Oficjalna premiera HENSFORT Elegant odbyła się na prestiżowych targach Made Expo w Mediolanie oraz BATIMAT w Paryżu, a walory profilu docenili eksperci nagradzając m.in. statuetką TOP Builder 2019 oraz prestiżową nagrodą Red Dot Award, przyznawaną przez międzynarodowych projektantów i architektów.

  Rafał Tyszczak, z-ca Dyrektora Handlowego w HENSFORT Sp. z o.o.

  Rafał Tyszczak, z-ca Dyrektora Handlowego w HENSFORT Sp. z o.o.

  Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny, elegancki design sprawiają, że ELEGANT to zupełny przełom w stylistyce okien PVC na rynku. W wersji zlicowanej Elegant stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, a dzięki szerokiej palecie kolorów pozwoli z łatwością dobrać profil do każdego rodzaju budynku. Wprowadzenie do stałej oferty produktowej systemu ELEGANT jest odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów, zwłaszcza na rynku włoskim, francuskim i niemieckim – mówi Rafał Tyszczak, z-ca Dyrektora Handlowego w HENSFORT Sp. z o.o.

  System okienny Elegant charakteryzuje się wartością współczynnika przenikania ciepła okna Uf na poziomie 0,93W/m2K. głębokością zabudowy ramy wynoszącą 76mm, głębokością zabudowy skrzydeł wynoszącą 80mm (w wersji niezlicowanej), i 92mm (w wersji zlicowanej), oraz sześcioma komorami.
  Nazwa systemu Elegant zobowiązuje, nie bez powodu jego oficjalna premiera odbyła się na targach Made Expo w Mediolanie, a teraz pokazany został w Paryżu podczas targów Batimat. Zapewniam, że tak samo dobrze jak w stolicach światowej mody i elegancji będzie prezentował się w domach naszych klientów – przekonuje Rafał Tyszczak.

  HENSFORT Elegant HENSFORT ElegantHENSFORT ElegantHENSFORT Elegant

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.