Menu
Menu

Logitech Keys-To-Go 2: nowa przenośna klawiatura do tabletów

Firma Logitech zaprezentowała  Keys-To-Go 2, przenośną, bezprzewodową klawiaturę przeznaczoną do tabletów, urządzeń mobilnych i laptopów. Posiada ona wbudowaną osłonę chroniącą przed uszkodzeniami lub zalaniem, a smukła i lekka konstrukcja sprawia, że można ją łatwo spakować i zabrać w podróż. Keys-To-Go 2 jest kompatybilna z wieloma systemami operacyjnymi. Dzięki temu użytkownicy mogą efektywnie pracować, uczyć się i tworzyć na każdym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie.

Keys-To-Go 2

− W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie utrzymanie produktywności w podróży jest niezbędne. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają pracownicy będący ciągle w biegu. Odpowiadamy na ich pragnienie znalezienia rozwiązań pozwalających skutecznie pracować bez potrzeby noszenia ze sobą wielu sprzętów. Keys-To-Go 2 tworzy idealne miejsce pracy, gdziekolwiek się znajdujeszmówi Joseph Mingori, dyrektor generalny ds. rozwiązań mobilnych i partnerstw w Logitech.

Keys-To-Go 2

Stylowa mobilność

Klawiatura Keys-To-Go 2, dostępna w kolorach liliowym, jasnoszarym i grafitowym, posiada klawisze nożycowe, które zapewniają komfort i precyzję pisania. Ponadto łączy się przez Bluetooth z maksymalnie trzema urządzeniami za pomocą klawisza Easy-Switch. Tym samym umożliwiaj płynną pracę na tabletach, telefonach i laptopach.

Ta kompaktowa klawiatura jest dostępna w dwóch układach. Układ uniwersalny jest dla systemów operacyjnych Android, ChromeOS, Windows, iPadOS, iOS i MacOS. Drugi jest przeznaczonym dla Apple (iPadOS, iOS i macOS).

Zrównoważony rozwój

Logitech angażuje się w tworzenie przyszłości, nie ustając w dążeniach na rzecz zmniejszenia swojego śladu węglowego. Plastikowe części w klawiaturze Keys-To-Go 2 zawierają certyfikowany plastik pochodzący z recyklingu konsumenckiego. Dzięki temu dają drugie życie zużytemu plastikowi ze starych urządzeń elektronicznych: 36 proc. w kolorach jasnoszarym i grafitowym, 33 proc. w kolorze liliowym.

Aluminium w górnej obudowie Keys-To-Go powstaje przy użyciu energii odnawialnej. Z kolei papierowe opakowanie pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC™ i innych kontrolowanych źródeł.

Keys-To-Go 2

Źródło informacji i zdjęcia: materiały prasowe 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.