Menu

Menu

Kryptowaluty, w które warto zainwestować jeszcze w tym roku

Planujesz zainwestować w rynek kryptowalut w tym miesiącu? Wybór najlepszych nie jest łatwą sprawą. Sprawdź listę cyfrowych monet, które warto wziąć pod uwagę.

kryptowaluty

ApeCoin (APE)

Top kryptowaluta do kupienia w lipcu 2022 roku to Apecoin. Inwestowanie w APE może pomóc ci zabezpieczyć miejsce na najgorętszym rynku NFT.

ApeCoin to token ERC-20 z funkcjami zarządzania i użyteczności. Moneta do gier została uruchomiona w 2022 roku przez zespół stojący za Bored Ape Yacht Club, platformą, która składa się z 10 000 unikalnych tokenów Bored Ape non-fungible (NFT).

Ponadto ApeCoin ma na celu promowanie wzrostu gospodarki Web 3.0 i byłby używany do zakupów metaverse, sprzedaży i samozatrudnienia. Zostanie on dodatkowo osadzony we wszystkich nadchodzących społecznościach metaverse.

ApeCoin jest obecnie najpopularniejszą kryptowalutą w USA i na świecie.

Ethereum (ETH)

Przewaga Ethereum w zakresie first-mover i wzrost tokena ustawiły ETH jako jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia w lipcu 2022 roku.

Ether okazał się być dobrą inwestycją i ma potencjał, aby prześcignąć każdą inną inwestycję w dłuższej perspektywie. Ethereum doświadczyło również ogromnego wzrostu swojej ceny. Obecnie kilka projektów w sferze kryptowalut opiera się na Ethereum jako publicznym blockchainie, który daje dostęp do większej grupy użytkowników, waluty, węzłów i rynków.

Ethereum konsekwentnie modernizuje protokół, aby zapewnić lepszą użyteczność, bezpieczeństwo, funkcjonalność i decentralizację. Dziś firmy mogą budować produkty oparte na Ethereum, korzystając z jego funkcji plug-and-play. Pozwala im to cieszyć się globalną ekspansją, ciągłym rozwojem, aktualizacjami oraz ogromną siecią użytkowników i dApps dla produktów.

W 2022 roku, wraz z nadchodzącą premierą Ethereum 2.0, sieć stanie się bardziej energooszczędna i skalowalna. ETH 2.0 czyni sieć bardziej atrakcyjną i zrównoważoną do powszechnego użytku. Przejście do Proof-of-Stake zamierza pomóc Ethereum w skalowaniu, zmniejszeniu gas fees i zwiększeniu czasu transakcji.

Chociaż istnieją inne nowe blockchainy z możliwością inteligentnego kontraktu i narzędziami ETH, istnieje przekonanie, że oryginalny smart contract blockchain przejdzie przez tę erę prób pomimo konkurencji.

Według przewidywania i prognozy ceny Ethereum, moneta ETH ma osiągnąć 6000 USD w 2022 roku i 12 000 USD w 2025 roku, co czyni ją jedną z najlepszych, dostępnych obecnie opcji.

Cardano (ADA)

Cardano jest jednym z aktywnie rozwijających się projektów blockchain, dzięki czemu ADA jest teraz dobrym zakupem.

Kryptowaluta wzrostowa, która zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepszych kryptowalut na lipiec, to Cardano. Jest to szybko rozwijająca się technologia, która oznacza bezpieczny i zrównoważony blockchain z przełomowymi przypadkami użycia.

Ripple (XRP)

Wsparcie ze strony uznanych instytucji finansowych i banków na całym świecie sprawia, że XRP jest jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia w lipcu. Gdzie ją znaleźć? Odpowiednia platforma do handlu kryptowalutami będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ripple to protokół płatności, który wykorzystuje technologię blockchain do przetwarzania międzynarodowych transferów pieniężnych. Dzięki niskim opłatom transakcyjnym i szybkim czasom przetwarzania, Ripple nawiązał współpracę z setkami instytucji finansowych.

Ostatnio Ripple został uwikłany w proces sądowy z SEC. Jednak wydaje się, że pozew jest bliski finału, a rosnący optymizm wokół wygranej Ripple ponownie umieścił XRP jako topową kryptowalutę na lipiec 2022 roku.

kryptowaluty

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut, pozycjonuje się jako najlepiej przeceniona kryptowaluta do inwestowania w 2022 roku ze względu na potencjał wzrostowy.

Dogecoin jest jedną z najlepszych kryptowalut meme, która stworzyła kilku milionerów w ciągu ostatnich lat. Dzięki wsparciu cenionych osobistości, takich jak Elon Musk, które wyraziły swoje poparcie dla kryptowaluty, jej cena potrafi ulec zmianie. Co więcej, Musk jest częściowo odpowiedzialny za masowy wzrost DOGE po nazwaniu go swoją ulubioną kryptowalutą i dodaniu go do listy najlepszych kryptowalut na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.