Menu
Menu

Kompleksowy partner do transferu linii produkcyjnych

Sprawne i bezpieczne relokacje i instalacje nowych fabryk w Hiszpanii, Europie i w Ameryce. Każda relokacja czy instalacja produkcji ma swoją specyfikę, a często i wymagania specjalne. To sprawia, że mapa obszarów ryzyka za każdym razem jest inna. Jak temu zaradzić? Jak zredukować zagrożenia w procesach do minimum?

Wydaje się, że optymalnym rozwiązaniem jest postawienie na multibranżowe doświadczenie partera / wykonawcy operacji, który obejmie swoją odpowiedzialnością cały proces, od weryfikacji warunków obecnej lokalizacji i tej nowej, przez pełny przebieg transferu, po przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uruchomienia linii produkcyjnej w nowym miejscu / kraju.

SURET, wśród ponad 560 projektów, realizowanych w Europie i na świecie, od Malezji po Meksyk i USA, wykonał także i te nietypowe, np. transfer ładunków wielkogabarytowych / wrażliwych / o dużym tonażu, pracował w warunkach czynnej produkcji, przygotowywał pełną adaptację lokalizacji pod względem mediowym, opracowywał dokumentację do uruchomienia linii produkcyjnych. A co najlepiej świadczy o kompleksowym zakresie działania – przenosił i instalował kompletne fabryki z miejsca na miejsce. Pracował dla takich marek  jak m.in. General Electric, Bosch, Pilkington, Pepsico, Michelin, Danfoss, Velux. Więcej na stronie: https://suret.pl/relokacje-maszyn-i-urzadzen/

Dynamiczny rynek hiszpańskich inwestycji, szczególnie ten skierowany na kraje LATAM (Meksyk), ale i w obszarze NORAM, potrzebuje partnerów wykonawczych dla swoich transferów produkcji, potrzebuje komfortu bezpiecznej i sprawnej realizacji zamierzeń przez powierzenie zadania jednemu kompleksowemu wykonawcy. SURET nie tylko podejmie się relokacji w Europie czy Puerto Rico, ale może także podjąć się roli integratora, jeśli w procesie  uczestniczy kilku wykonawców. Inwestor tylko na tym zyska.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o redukcji ryzyka podczas relokacji czy instalacji linii produkcyjnych w Rumunii, na Litwie czy w Meksyku, zarejestruj się na webinar: https://suret.pl/en/webinar/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.