Menu
 • Menu

  Kolekcja 100 wzorów drzwi wejściowych w nowej ofercie Hensfort.

  Branża stolarki okienno-drzwiowej dopiero zakończyła intensywny 2019 rok, a już teraz rozpoczyna prezentację nowości produktowych na nadchodzący sezon. Mocnym akcentem rozpocznie go przemyski producent stolarki otworowej firma HENSFORT, która podczas targów Budma 2020 w Poznaniu premierowo zaprezentuje zawierającą aż 100 wzorów kolekcję drzwi wejściowych PVC i aluminium.

  W ubiegłym roku firma HENSFORT skupiła się na wprowadzeniu do swojej oferty rewolucyjnego systemu okien PVC HENSFORT Elegant, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem inwestorów. Teraz przed producentem stoi ambitny cel jakim jest zwiększenie sprzedaży w sektorze drzwi.
  Silna konkurencja na rynku stolarki sprawia, że nieustannie musimy poszukiwać nowych rozwiązań produktowych, które spełnią oczekiwania wymagających klientów.

  Wzbogacenie naszej oferty o zupełnie nową i zawierającą 100 wzorów kolekcję drzwi wejściowych jest naturalną konsekwencją przyjętej przez nas strategii rozwoju – mówi Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.

  Design i wybór

  Producent podzielił ofertę na cztery ekskluzywne kolekcje: Premium, Platinum, Magnum oraz Linear. Wszystkie wypełnienia zaprojektowane zostały z myślą o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie, który dodatkowo uatrakcyjnia bogata paleta kolorów RAL, oferowanych przez producenta. W przypadku drzwi PVC inwestorzy – poprzez wybór drewnopodobnych kolorów Woodec – mogą nawiązać do modnego skandynawskiego stylu aranżacyjnego.

  Obok wzorów wypełnień i kolorów istnieje możliwość dobrania najwygodniejszej formy otwierania i zamykania i drzwi. We współpracy z firmami Medos i Wobi Group opracowana została kolekcja gustownych pochwytów i klamek idealnie komponujących się z designem drzwi. Kolekcję pochwytów charakteryzują produkty ze stali nierdzewnej oraz te z dodatkowymi funkcjami, takimi jak czytnik linii papilarnych czy też przycisk wandaloodporny.

  Odświeżona, designerska kolekcja drzwi wejściowych HENSFORT to bogactwo wzorów, szeroka paleta kolorów, możliwość wyboru pochwytów, klamek i doświetli. . Nasza kolekcja pozwoli dobrać drzwi do niemal każdego rodzaju budynku, nada mu indywidualnego charakteru, a przede wszystkim zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkownikom – przekonuje Jacek Wach.

  Automatyka i wygoda

  mockups-design.com

  Firma HENSFORT prezentując nową ofertę, przedstawia także nowoczesny system automatycznych drzwi wejściowych HENSFORT PE78HI Smart. Premierowo zaprezentowane podczas międzynarodowych targów Batimat w Paryżu otrzymały Złoty Medal targów Budma, który zostanie wręczony w dniu otwarcia targów – 4.02.2020

  Drzwi aluminiowe HENSFORT PE78HI SMART, wyposażone są w automatyczną zasuwnicę SIEGENIA GENIUS CB, charakteryzującą się zintegrowanym, elektronicznym systemem zarządzania oraz sterowanym elektronicznie napędem. Mocna jednostka napędowa zapewnia idealną szczelność oraz szybkie i ciche odryglowanie drzwi. GENIUS może być łączony z licznymi systemami kontroli dostępu. Drzwi wyposażono także w elektromechaniczny napęd GEZE EC Turn Inside zapewniający automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi łącząc się z określonej odległości (np. 2-3 metrów) z aplikacją zainstalowaną na telefonie właściciela domu. Jestem przekonany, że ten nowoczesny system spotka się z ciepłym przyjęciem wśród inwestorów – wyjaśnia Ireneusz Grabowski, Kierownik Produkcji w Dziale Aluminium firmy HENSFORT.

  Premiera kolekcji 100 wzorów drzwi wejściowych HENSFORT odbędzie się na tegorocznych targach Budma 2020 w Poznaniu w dniach 4-7 lutego 2020. Do stałej oferty produktowej HENSFORT kolekcja dołączy na początku marca.

  mockups-design.com

  mockups-design.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *