Menu

Menu

Jak usprawnić zarządzanie firmą? Dedykowane rozwiązanie od SilkPLM.

Prowadzisz własny biznes i szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zadbać o ciągłość procesów produkcyjnych? Jeśli tak to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Poznaj system, jakim jest SilkPLM i odkryj nowy sposób na zarządzanie produktem w Twojej firmie.

SilkPLM

Czym jest PLM?

Na początku zacznijmy od wyjaśnienia czym jest skrót PLM. Jest to Product Lifecycle Managment, czyli Zarządzanie Cyklem Produktu, które polega na kontrolowaniu działań związanych z powstawaniem produktu, a także jego późniejszą dystrybucją. Kontrola ta odbywa się na każdym etapie jego produkcji: projektowaniu, prototypowaniu, produkcji, konsweracji i rozwiązywaniu problemów.

Dzięki systemowi PLM współpraca z partnerami oraz konsumentami staje się szybsza, łatwiejsza oraz bardziej wydajna.

Dlaczego warto zainwestować w oprogramowanie do kontroli cyklu życia produktu?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Dzięki możliwości nadzorowania importu produktów, a także produkcji na każdym jej etapie w łatwy sposób można zmniejszyć ryzyko zatrzymania przepływów materiałów czy produktów. System SilkPLM sprawia, że efektywność procesów w Twojej firmie wzrasta bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz! Zadbanie o odpowiednie oprogramowanie to rzecz niezbędna do maksymalizacji wydajności importu, czy produkcji. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom dbasz o porządek procesów, przyśpieszasz pracę Twoich pracowników, a co za tym idzie, zmniejszasz koszty związane z nadmiernym lub niewystarczającym importem, czy też produkcją. Zaoszczędzone złotówki możesz przeznaczyć na inwestycje w materiały bądź promocję Twojego biznesu, która spowoduje napływ nowych klientów.

Co zyskujesz dzięki odpowiedniemu systemowi zarządzania?

  • ochronę przed brakami w stanach magazynowych
  • zwiększenie wydajności pracy pracowników
  • zminimalizowanie ryzyka związanego z nagłymi “niespodziankami”
  • kontrolę dostaw materiałów oraz transportu produktów

Jeśli nie posiadasz jeszcze oprogramowania, które zapewnia Ci nadzór nad powyższymi elementami, rozważ inwestycję w SilkPLM, które dopasuje wdrażany system pod potrzeby Twojego biznesu.

Jak działa SilkPLM?

SilkPLM to platforma oparta na chmurze, która zapewnia kompleksowe rozwiązania służące do monitorowania stanu produktów, a także ich śledzenia od miejsca pochodzenia do miejsca przeznaczenia. Importując produkty zza granicy, możesz łatwo sprawdzić, na jakim etapie znajdują się Twoje poszczególne zamówienia. Wszelkie informacje na temat produktów, które znajdują się w jednym miejscu i są dostępne dla całego zespołu, zdecydowanie ułatwiają komunikację, usprawniają procesy oraz transport. Dzięki temu kontrola nad biznesem jest przejrzysta i pozwala na łatwe wykrycie wszelkich niezgodności.

W SilkPLM wiadome jest, że każda firma jest wyjątkowa i posiada swoje unikatowe potrzeby. Dlatego też organizacja oferuje dedykowane szkolenia oraz wsparcie, które pomaga we wdrożeniu nowego oprogramowania do Twojej działalności. Dzięki oprogramowaniu od SilkPLM sprostasz wyzwaniom współczesnego rynku, a także zadbasz o maksymalizację importu oraz innych procesów, jednocześnie minimalizując koszty Twojej działalności.

Dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie od SilkPLM?

Jeśli prowadzisz biznes, to zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach kluczowe jest wykonywanie produktów lepiej oraz szybciej od konkurencji. Ważne jest także, aby robić to MĄDRZEJ! Wybierając SilkPLM stawiasz na profesjonalizm, zaangażowanie i sprawdzone rozwiązania. System przechowuje dane w chmurze, dzięki czemu nie musisz się martwić, że coś zostanie utracone. Ponadto dzięki chmurze w łatwy sposób przekazujesz dane na temat produktów, partii czy kolekcji do innych działów, filii czy kontrahentów. Komunikacja staje się przyjemniejsza, a praca wydajniejsza. Sprawujesz kontrolę nad wszystkimi procesami z poziomu jednej aplikacji. Jesteś w stałym kontakcie z partnerami, dzięki czemu nie jesteś narażony na nagłe zastoje w produkcji czy transporcie. Świetne rozwiązanie, prawda? Ponadto system pozwala na integrację z mediami społecznościowymi, dzięki czemu zintegrujesz kolekcje dostępne w sklepie z tymi dostępnymi w Social Media. Możesz zaplanować publikacje, które pomogą promować Twoje towary i zyskać nowych klientów! Sprawdź, co możesz zyskać dzięki SilkPLM tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.