Menu

Menu

Jak spłacić kredyt we frankach?

To pytanie, które z pewnością wielokrotnie zadawał sobie każdy, kto zdecydował się na kredyt we frankach szwajcarskich. Jak spłacić kredyt we frankach? A może warto skorzystać z zupełnie innego rozwiązania, dzięki któremu dalsze zamartwianie się o raty kredytu CHF nie będzie już konieczne?

Jak spłacić kredyt we frankach

Jak spłacić kredyt we frankach?

To trudne pytanie, szczególnie dla osób, które co miesiąc muszą przelać ratę kredytu frankowego na konto banku. Istnieją różne odpowiedzi na to pytanie. Niektórzy decydują się na samodzielny zakup franków szwajcarskich po możliwie najbardziej korzystnym kursie. Inni wybierają spłacanie kredytu bez żadnych sprzeciwów i mają cichą nadzieję, że uda się spłacić zobowiązanie jak najszybciej.

Jeszcze inni nie chcą dłużej spłacać kredytu, szczególnie że nie ma żadnej pewności co do tego, jaka będzie wysokość rat w kolejnych latach, a nawet… miesiącach. Tym bardziej, że w chwili obecnej waluta CHF jest bardzo droga i osiąga rekordowe poziomy, a przy tym nie ma żadnej pewności, czy frank szwajcarski znowu nie pójdzie w górę. Być może w tej sytuacji, zamiast szukać odpowiedzi na pytanie, jak spłacić kredyt we frankach, warto rozważyć zupełnie inną możliwość?

A może warto zdecydować się na zupełnie inne rozwiązanie?

Spłacanie rat kredytu frankowego jest nie tylko ogromnym obciążeniem dla domowego budżetu, ale też może skutecznie odbierać poczucie finansowego bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że coraz więcej frankowiczów decyduje się na złożenie pozwu przeciwko bankowi. Już od wielu miesięcy sądy w ogromnej większości orzekają na korzyść frankowiczów – zarówno w sprawach o unieważnienie, jak i odfrankowienie kredytu frankowego. Jednocześnie postępowania trwa coraz krócej, ponieważ sądy mają coraz lepsze rozeznanie w sprawach związanych z kredytami walutowymi. To zdecydowanie najlepszy moment na zdecydowanie się na złożenie pozwu przeciwko bankowi. Tym samym nie trzeba będzie dłużej szukać odpowiedzi na pytanie, jak spłacić kredyt we frankach!

Pomoc frankowiczom – postaw na profesjonalne wsparcie!

O wiele lepszym rozwiązaniem będzie złożenie pozwu przeciwko bankowi. Obecnie możesz skorzystać z profesjonalnego wsparciu wielu doświadczonych adwokatów, którzy oferują pomoc frankowiczom. Co bardzo istotne, korzystając z pomocy adwokata, który specjalizuje się w sprawach frankowych, masz nie tylko jeszcze większe szanse na wygranie procesu, ale też na to, że korzystny dla Ciebie wyrok zapadnie o wiele szybciej. Jednocześnie pomoc adwokata okaże się bardzo przydatna już od samego początku, nawet wtedy, kiedy dopiero zastanawiasz się, czy unieważnienie kredytu we frankach lub jego odfrankowienie może być odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Dobry adwokat przeanalizuje bowiem Twoją umowę kredytową i na tej podstawie będzie w stanie ocenić, która z możliwości będzie najbardziej opłacalna właśnie dla Ciebie. Dowiedz się również, jakie masz szanse na wygraną z bankiem, choć – biorąc pod uwagę korzystne dla frankowiczów orzecznictwo – możesz liczyć na to, że szanse te są ogromne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.