Menu
 • Menu

  Jak doładować i korzystać z karty paliwowej?

  Karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród małych firm w całym kraju. Na czym polega ta usługa i jak można z niej skorzystać?

  Karta paliwowa

  Nowoczesna karta BP Komfort Prepaid – dla kogo i jak ją uzyskać?

  Karty paliwowe same w sobie nie są żadną nowością na rynku, funkcjonują już od dłuższego czasu i cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników korporacyjnych. Dużą nowością jest natomiast karta paliwowa bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid, która dedykowana jest małym firmom. Skąd taki pomysł? Otóż koncerny paliwowe, podpisując umowę o karty paliwowe z przedsiębiorstwami, zazwyczaj określają minimalną liczbę nabytego paliwa w ciągu danego okresu rozliczeniowego. Dana wartość może być oczywiście różna, najczęściej mieści się jednak w granicach od 500 do 1000 litrów.

  Jeśli samochody z firmowej floty tankują przeciętnie 3 razy w miesiącu baki o pojemności 50 litrów, wychodzi zatem, że firma powinna mieć co najmniej 3 lub 4 auta. Dlatego też oferta BP Komfort Prepaid skierowana jest do mniejszych przedsiębiorstw, aby w ten sposób one także mogły korzystać z pełni benefitów od BP. Otrzymanie takiej karty paliwowej bez zabezpieczeń również jest znacznie prostsze niż w przypadku dużych korporacji. Otóż wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz online, a następnie odebrać kartę na jednej ze stacji BP, których na terenie kraju znajduje się niemal 600. W ten sposób właściciel lub przedstawiciel firmy nie jest zmuszony do wypełniania szczegółowej dokumentacji czy wielostronicowej umowy. Ponadto do wydania karty nie jest potrzebne żadne zabezpieczenie czy kaucja, dlatego też śmiało można uznać, że jest to rozwiązanie bardzo komfortowe i wygodne dla wnioskujących.

  Karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid – jak doładować i jak z niej korzystać?

  W obu kwestiach wszystko zostało przygotowane w taki sposób, aby użytkownik karty nie odczuł żadnych niedogodności. BP Komfort Prepaid to karta paliwowa typu prepaid – słusznie rozwiązanie to kojarzy się przede wszystkim z telefonią komórkową. Kartę paliwową należy najpierw przedpłacić, a następnie można bez problemów korzystać ze zgromadzonych środków i wydawać je podczas wizyt na stacji BP. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę wydatków w swojej firmie, a na koniec miesiąca otrzymasz jedną zbiorczą fakturę, co ułatwi pracę księgowości, a kierowca nie będzie musiał czekać na wydanie odpowiedniego dokumentu sprzedaży. Nie trzeba chyba dodawać, że korzystanie z transakcji bezgotówkowych jest również bezpieczniejsze, gdyż kierowca nie musi mieć fizycznych środków finansowych podczas podróży.

  BP Komfort Prepaid to karta przedpłacona, która stawia na pierwszym miejscu wygodę jej użytkowania. To jednak nie wszystko – dzięki karcie bez zabezpieczenia od BP otrzymujesz bardzo atrakcyjne zniżki:

  • 5 groszy za każdy zatankowany litr zwykłego paliwa,
  • 10 groszy za każdy zatankowany litr paliwa premium,
  • rabat w wysokości 10% na myjnie, płyny do spryskiwaczy oraz oleje.

  Na koniec warto wspomnieć o udziale w programie lojalnościowym Payback. W jego ramach przy okazji każdej płatności na stacji BP gromadzone są punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Wybór oczywiście należy do ciebie, a cały dostępny wachlarz znajdziesz w katalogu online. Nie ulega zatem wątpliwości, że karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid to znakomite wyjście dla każdej małej firmy, która szuka wygodnych i oszczędnych rozwiązań na stacjach paliw.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *