Menu
Menu

Haier przedstawia: zmywarka, jakiej jeszcze nie było

Wybierając urządzenia AGD, klienci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność produktu, lecz także na wygodę użytkowania, innowacyjność oraz energooszczędność. Nowa, rewolucyjna zmywarka Haier i-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB łączy wszystkie te elementy. Zapewnia o 60 proc. lepsze efekty zmywania, jest niezwykle pojemna, a przy tym oferuje specjalne programy. Sztuczna inteligencja podpowie najlepsze rozwiązania i sprawi, że użytkowanie będzie niezwykle wygodne i ekologiczne.

Zmywarka i-Pro Shine to urządzenie o niespotykanej dotąd mocy i wydajności, które całkowicie zrewolucjonizuje zmywanie naczyń. Posiada opracowane i opatentowane najbardziej przełomowe i innowacyjne technologie, jakich do tej pory nie było na rynku. Dzięki takim rozwiązaniom, jak nowe ramię natryskowe H-Spray Arm i system rozprowadzania wody Cutlery Shine Plus, urządzenie osiąga o 60 proc. lepsze rezultaty zmywania niż dotychczas. Ponadto Haier i-Pro Shine wyróżnia się bardzo dużą pojemnością, oferując największą przestrzeń załadunkową na rynku. Wyjątkowa ładowność jest wynikiem większego o 11 proc. wnętrza, przy zachowaniu klasycznych wymiarów urządzenia. Duża powierzchnia wewnątrz zmywarki pozwala bez problemu czyścić nawet naczynia o niestandardowych rozmiarach. Dzięki temu niewygodne mycie blach z piekarnika pod bieżącą wodą może przejść do historii. Od teraz użytkownik może je umieścić w zmywarce i cieszyć się ich perfekcyjną czystością.

zmywarka Haier

Dodatkowo specjalna konstrukcja kosza zapewnia szczególną ochronę najdelikatniejszych przedmiotów. Dzięki podwójnej podpórce i nowemu gumowemu wykończeniu kieliszki do wina, szklanki, kryształy i ceramika są bezpiecznie zamocowane, co gwarantuje nie tylko doskonałe czyszczenie, ale i niezawodną ochronę.

Duży wybór programów

W nowej zmywarce Haier użytkownik znajdzie specjalne programy, które pozwolą zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Codzienne zmywanie naczyń będzie wyjątkowo efektywne i wygodne dzięki programowi mycia i suszenia trwającemu zaledwie 59 minut. Natomiast do zmywania bardzo zabrudzonych naczyń odpowiedni będzie Program Intensywny, oczyszczający naczynia w temperaturze 75°C. Bez trudu poradzi sobie z naczyniem żaroodpornym po zapiekance lub garnkami i patelniami po smażeniu potraw. To również najbezpieczniejszy sposób czyszczenia butelek i innych akcesoriów dziecięcych. Haier i-Pro Shine oferuje też cykl mycia trwający jedynie 20 minut. Wykorzystując połowę załadunku, można skutecznie ograniczyć zużycie wody i prądu, co korzystnie wpływa na domowe oszczędności.

Ze wsparciem sztucznej inteligencji

Warto zauważyć, że zmywarkę wyposażono w czujnik zabrudzenia, który analizuje stopień mętności wody podczas fazy programu. Urządzenie automatycznie dostosowuje czas trwania oraz temperaturę cyklu do rzeczywistej ilości brudu na naczyniach. W ten sposób można osiągnąć perfekcyjne rezultaty mycia przy jednoczesnej optymalizacji zużycia wody i energii. Jeśli użytkownik nie wie, który program będzie najlepszy dla naczyń umieszczonych w zmywarce, wystarczy, że zrobi im zdjęcie. Aplikacja hOn oraz funkcja Washing Lens przy użyciu sztucznej inteligencji automatycznie dobiorą najlepsze parametry zmywania: optymalne rozłożenie wsadu oraz najwydajniejszy i najszybszy cykl.

Inteligentne rozwiązania pozwolą uzyskać odpowiednie rezultaty, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Haier i-Pro Shine oprócz niezwodnych efektów mycia zapewnia komfortowe i funkcjonalne użytkowanie. Oświetlenie umiejscowione we wnętrzu nad koszami pozwoli na doskonałą widoczność oraz wygodny załadunek i rozładunek urządzenia.

zmywarka Haier

Jeszcze bardziej eko

Zmywarkę Haier wyposażono w nowy, bezszczotkowy silnik inwerterowy, który zapewnia wysoką wydajność i niezawodność. Ta nowoczesna technologia nie tylko redukuje wibracje i hałas, lecz także optymalizuje zużycie energii i wody. Silnik inwerterowy oraz innowacyjnie zaprojektowany system przepływu wody tworzą jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań.

Haier i-Pro Shine pracuje w najwyższej klasie energetycznej A. Dzięki temu zużywa mniej energii niż urządzenia z niższych klas. Klasa A to szeroki wachlarz korzyści ekonomicznych, takich jak niższe rachunki za prąd i większe oszczędności, a zarazem ekologicznych.

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/zmywarki/32901748/xs-4a4m4pb/

O firmie Haier

Haier od 15 lat nieprzerwanie jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie. Swoje produkty dystrybuuje w ponad 160 krajach na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 100 000 pracowników. Misją firmy jest dostarczanie użytkownikom stylowych, niezawodnych i innowacyjnych produktów najwyższej jakości, które ułatwiają życie, oszczędzają czas i dbają o środowisko naturalne. Będąc blisko swoich klientów i wsłuchując się w ich potrzeby, inżynierowie firmy opracowali wiele autorskich rozwiązań i technologii, które wielokrotnie wyprzedzają oczekiwania użytkowników. Właśnie za to produkowane przez Haier lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki doceniają konsumenci. Urządzenia firmy Haier posiadają certyfikaty jakości prestiżowego instytutu kontroli VDE, który w przypadku lodówek poświadcza precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności, dzięki czemu urządzenia Haier utrzymują świeżość produktów do 2 razy dłużej.

 

Źródło informacji i zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.