Menu

Menu

GetHome.pl – najbardziej przyjazny portal na rynku nieruchomości

Potrzeby osób poszukujących własnego M stale się zmieniają. Dziś od portali oferujących mieszkania na sprzedaż oczekujemy nie tylko bogatej oferty, ale także szybkości działania, intuicyjności wyszukiwania, zróżnicowanych propozycji, bezpieczeństwa, ciekawej komunikacji. Na te potrzeby odpowiada nowy portal nieruchomości GetHome.pl. Już po kilku miesiącach działania portal może pochwalić się współpracą z wieloma biurami nieruchomości, które oferują mieszkania na sprzedaż i wynajem z rynku wtórnego oraz pierwotnego. Jak znaleźć własne cztery kąty na GetHome?

GetHome.pl

Prostsze, niż myślisz!

Portali oferujących nieruchomości mieszkalnych nie brakuje. I chociaż chwalą się ona bogatą ofertą, to przeglądając zamieszczane na nich pozycje, szybko można się zorientować, że wiele z nich się powtarza. Jedno mieszkanie na sprzedaż potrafi być wystawiane nawet 10 czy więcej razy. Trafianie na to samo ogłoszenie zawęża pole poszukiwań i dostępne opcje. Duplikowanie ogłoszeń to jednak niejedyny problem.

Prawdziwą zmorę stanowią bowiem reklamy. Wyskakujące z każdego kąta ekranu, skutecznie utrudniają poszukiwania. Zupełnie inaczej jest na GetHome.pl – tu zarówno na łowców okazji inwestycyjnych, jak i poszukiwaczy własnego M czeka przejrzysty feedbrak reklam i zero zduplikowanych ogłoszeń! Dzięki temu łatwo dotrzeć do wszystkich ofert biur i deweloperów w danym mieście/dzielnicy, przejrzeć je i wybrać najlepsze okazje, nie tracąc przy tym cennego czasu.

Szukasz nieruchomości dopasowanej do Twoich potrzeb? Skorzystaj z portalu – wejdź na  listingi ofert (np. mieszkania na sprzedaż Wrocław) i przekonaj się, jakie to proste!

Na komputerze czy smartfonie – co wybierasz?

Z roku na rok, z coraz większą ilością ofert zapoznajemy się w Internecie. Tak samo jest z nieruchomościami. Oferty mieszkania na wynajem przeglądamy jadąc tramwajem, a domu do kupna szukamy stojąc w korku. Mimo dużej popularności mobile, nadal wiele portali nie może pochwalić się przyjaznością smartfonom czy tabletom. GetHome.pl postanowił przełamać to i postawił na w pełni intuicyjny dla użytkownika system wyszukiwania.

Skorzystać można z niego zarówno na tradycyjnym komputerze, jak i na smartfonie. Aby znaleźć swoje wymarzone mieszkanie, wystarczy za pomocą filtrów określić wybrane parametry co do liczby pokoi, ceny za metr kwadratowy powierzchni. Dużym plusem jest też możliwość szukania przez mapę – dzięki temu od razu można obejrzeć nieruchomość, tylko w tych dzielnicach, którymi jest się zainteresowanym. Mieszkania lub domy, które wpadną Ci w oko możesz dodać do ulubionych, aby później móc się im jeszcze raz przyjrzeć.

Nieruchomości, które sprostają Twoim wymaganiom

GetHome tylko przez kilka miesięcy działalności odwiedziło ponad 100 000 internautów. Tak duże zainteresowanie nie dziwi, bowiem portal może pochwalić się bardzo dużą bazą inwestycji. Idealne cztery kąty znajdują tu zarówno osoby poszukujące mieszkania pod wynajem, jak i na sprzedaż. Oferty dotyczą zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Na GetHome.pl bez problemu można znaleźć nieruchomość w niemal każdej dzielnicy większego miasta w Polsce. Oferta jest regularnie uzupełniana przez biura nieruchomości, a wkrótce także przez prywatnych inwestorów.

Internautów do odwiedzania GetHome.pl zachęcają nie tylko oferty ponad 1000 biur nieruchomości, ale także jasna i przyjazna odbiorcom komunikacja. Śledząc profile portalu na social mediach, można uzyskać wiele praktycznych informacji o rynku nieruchomości czy zakupie mieszkania. Nie brakuje też zabawnych komiksów od KURA rysuje, dzięki którym każdy przekona się, że zakup mieszkania nie jest taki straszny, jak go malują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.