Menu

Menu

Ekskluzywne gadżety jako forma promowania firmy

Wykorzystywanie gadżetów reklamowych do promocji swojej firmy jest dość powszechnym działaniem. Dużo firm decyduje się na zakup najtańszych z nich – długopisów, smyczy, notesów, itp. Umieszcza na nich swoje logo, a większość gadżetów szybko ląduje w koszu na śmieci. Często lepszym rozwiązaniem jest wybranie mniejszej liczby, ale lepszych jakościowo, bardziej ekskluzywnych produktów, które będą bardziej przydatne i zostaną wręczone wybranym kontrahentom i współpracownikom.

gadżet reklamowy

Przegląd ekskluzywnych gadżetów marketingowych – co wybrać?

Lista ekskluzywnych, markowych gadżetów, na których firma może umieścić swoje logo jest długa. Każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem. Jeżeli firma decyduje się na zakup często rozdawanych długopisów, ale w wersji premium, ea to produkcji marek takich jak Waterman, czy pióra Parker. Po umieszczeniu na nich lub na dołączonym do zestawu eleganckim etui, możemy mieć pewność, że osoba będzie wiele razy z przyjemnością używać tego  luksusowego gadżetu.

Praktycznym prezentem, który w szczególności docenią mężczyźni, może być multitool firmy Leathermann. To piękny przedmiot, starannie wykonany i sprawiający radość podczas samego trzymania go w ręce. Wpływa na to solidna, metalowa konstrukcja i wyczuwalny ciężar narzędzia. Bardziej poręczne, lecz posiadające wszystkie wspomniane chwilę wcześniej cechy posiadają scyzoryki premium marki Victorinox. To legendarna marka, którą kojarzy bardzo wiele osób. Taki ekskluzywny prezent z pewnością zostanie oceniony przez odbiorcę i będzie dobrze świadczył o Twojej firmie. To gadżety, które każdemu się przydadzą – w domu, biurze, samochodzie i na wycieczce. Logo firmy widniejące na takim przedmiocie z pewnością nieraz zostanie zauważone.

Zestawy ekskluzywnych gadżetów lub elektronika to prezenty dobre na wiele okazji

Wśród wielu gadżetów z półki premium bardzo uniwersalne są zestawy przyborów biurowych. W skład takich pakietów mogą wchodzić długopisy, breloki, porządnie oprawione notesy oraz wizytowniki. Wszystko zapakowane w eleganckie pudełko, często drewniane, dumnie noszące logo Twojej firmy. Takie zestawy mogą być produkowane przez najbardziej luksusowe marki, jak Pierre Cardin lub Pier Luigi.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością w roli nośników reklamowych cieszy się drobny sprzęt elektroniczny. Do najczęściej wybieranych gadżetów należą głośniki bluetooth, podstawki do telefonów z funkcją ładowania bezprzewodowego  lub powerbanki. Z pewnością jeden z takich produktów reklamowych premium  na stałe zagości na biurku klienta lub pracownika i przez długi czas będzie przypominał o wspólnie podejmowanych działaniach.

Jaki jest koszt zakupu ekskluzywnego gadżetu reklamowego dla firmy?

W zależności od ustalonego budżetu, można wybrać prezenty z logo w dowolnym przedziale cenowym. Najtańsze gadżety premium to koszt około kilkunastu złotych – to proste modele markowych długopisów lub eleganckie, lecz nie przesadnie luksusowe notesy. W cenie kilkudziesięciu złotych można nabyć bardzo dobrze wyglądający wizytownik, kalendarz lub prosty głośnik bluetooth z nadrukiem. Najdroższe zestawy prezentów oraz najbardziej luksusowe pióra w eleganckich etui to koszt kilkuset złotych.

Ekskluzywne gadżety znajdziesz na: https://polagift.pl/gadzety-markowe-z-logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.