Menu
Menu

Dlaczego warto wybrać płytki PCB na zamówienie w Techno-Service S.A. TS PCB?

W branży elektronicznej decyzja o wyborze producenta obwodów drukowanych jest jednym z czynników wpływających na sukces projektu. W naszej firmie Techno-Service S.A. TS PCB, oferujemy szereg korzyści, które sprawiają, że warto wybrać nasze usługi. Jesteśmy liderem na rynku produkcji płytek PCB na zamówienie w Polsce.

płytki PCB

Obwód drukowany jako kluczowy element urządzeń elektronicznych

Płytki PCB pozwalają stworzyć skomplikowany układ elektroniczny. Na ich powierzchni umieszcza się komponenty takie jak mikroprocesory, tranzystory, kondensatory, diody i wiele innych elementów. Sam obwód drukowany natomiast jest pokryty ścieżkami, dzięki którym istnieje prawidłowe połączenie elektryczne pomiędzy wymienionymi elementami. Ponieważ obwód stanowi kluczowy element urządzenia, producenci elektroniki muszą zwrócić uwagę na jakość płytek PCB, a co za tym idzie – na charakterystykę firmy, z którą podejmą współpracę. Jak w tym kontekście wygląda realizacja projektów w Techno-Service S.A. TS PCB?

Krótkie czasy realizacji i dostawy

W Techno-Service S.A. TS PCB wiemy, iż w procesie produkcyjnym precyzyjny czas dostawy poszczególnych komponentów jest niezwykle ważny. Z tego powodu oferujemy naszym klientom zarówno standardowe czasy realizacji, jak i przyspieszone – od 24 godzin do 9-10 dni roboczych, przy czym 9-10 dni to standardowy termin realizacji bez dodatkowych opłat.

Długoletnie doświadczenie w branży elektronicznej

Jednym z głównych powodów, dla których warto powierzyć produkcję PCB Techno-Service S.A. TS PCB jest wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznej, które liczy już 40 lat. Ponadto, dzięki naszemu zespołowi specjalistów, zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale także poza naszymi granicami. Ponad 60% naszej produkcji stanowią zamówienia eksportowe.

Zaawansowane technologie

W Techno-Service S.A. TS PCB inwestujemy w najnowocześniejsze technologie produkcji. Nasz park maszynowy o powierzchni ponad 3700 m2 to ponad 200 maszyn, umożliwiających produkcję obwodów drukowanych, które będą zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.

Kontrola jakości i bezpieczeństwo to podstawa

Jakość to fundament naszych działań. Wszystkie etapy produkcji obwodów są poddawane rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki temu finalne płytki PCB są nie tylko zgodne z normami, ale także spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie przestrzegamy standardów bezpieczeństwa i norm branżowych. Jest to możliwe dzięki produkcji zgodnej z regulacjami dotyczącymi substancji niebezpiecznych, a także z normami bezpieczeństwa, takimi jak RoHS, ELV czy WEEE.

Wybierając płytki PCB na zamówienie w Techno-Service S.A. TS PCB, firmy inwestują w partnera biznesowego, który oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także partnerską współpracę opartą na doświadczeniu i zrozumieniu indywidualnych potrzeb klienta. Długoletnia obecność na rynku, zaangażowanie oraz silne wartości sprawiają, że Techno-Service S.A. TS PCB to doskonały wybór dla wszystkich, którzy stawiają na jakość i profesjonalną współpracę.


materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.