Menu

Menu

Dacia w atrakcyjnym leasingu dla firm

Leasing jest znany od ponad 70 lat i jego popularność wraz z upływem lat w ogóle nie słabnie. Najczęściej decydują się na niego przedsiębiorcy, którzy potrzebują samochodu dla swojej firmy. Dlaczego właśnie on stał się ulubiona formą współfinansowania zakupu auta dla klientów korporacyjnych? Więcej w naszym tekście!

leasing samochodowy

Leasing samochodowy – co to jest?

Leasing samochodowy jest umową cywilnoprawną, które polega na przekazaniu przez leasingodawcę auta leasingobiorcy. Dzieje się to za opłatą (najczęściej ratalną) obowiązująca przez określony czas. Dzięki temu przedsiębiorca otrzymuje pojazd bez konieczność brania go na własność.

Leasing może przybierać różne formy. Do najczęściej oferowanych należą:

  • leasing z wykupem:
    • leasing operacyjny składający się z: opłaty wstępnej, miesięcznej opłaty ratalnej i kosztów użytkowania samochodu;
    • leasing finansowy, który zawiera: odpisy amortyzacyjne, część odsetkową raty oraz koszty użytkowania leasingowanego pojazdu;
    • leasing zwrotny polegający na sprzedaniu środka trwałego przez leasingobiorcę na rzecz leasingobiorcy, który uwalnia swoją gotówkę;
  • leasing bez wykupu:
    • wynajem długoterminowy pojazdów będący jednym z wariantów leasingu operacyjnego.

Firmowa Dacia w leasingu? Tylko u autoryzowanego dealera!

Oczywiście wiele podmiotów oferuje podobne rozwiązania leasingowe, jednakże ich warunki to już osobna kwestia. Z dużą dozą prawdopodobieństwa najlepsze będą mieli autoryzowani dealerzy, którzy posiadają propozycje idealnie skrojone pod klienta zainteresowanego konkretną marką.

Jakiś przykład? Chociażby leasing od Dacia Financial Services – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing! Oferta ta cechuje się bardzo prostymi zasadami zgodnie z mottem „minimum zabezpieczeń, minimum formalności”.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, nie zwlekaj i odwiedź oficjalny serwis Dacia Financial Services lub zawitaj do najbliższego salonu autoryzowanego dealera samochodów Dacia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.