Menu
Menu

Ciekawe gadżety firmowe – inspiracje dla twojego biznesu

Gadżety i akcesoria to nie tylko podstawowe wyposażenie firmy i każdego pracownika, ale również doskonała forma marketingu. Szukając ciekawej kampanii reklamowej, czasem wystarczy jedynie impuls i prosty ceramiczny kubek, stojący na biurku – w końcu to dzięki niemu możemy codziennie czerpać energię, pijąc swój ulubiony kofeinowy napój lub herbatę, pobudzając się do dalszej pracy! 

gadżety reklamowe

Kubek reklamowy to najprostszy przykład, jednak należy pamiętać o tym, że zaskakujące i ciekawe pomysły, mają większą szansę na powodzenie. 

Podstawowy asortyment dla pracowników i prezenty dla klientów

Rozwiązując codzienne problemy, najłatwiej jest osiągnąć sukces. Wystarczy jedynie pomyśleć, czego najczęściej brakuje nam i w jaki sposób możemy temu zapobiec. 

Brak parasola jest jednym z tych sytuacji, które potrafią spowodować frustrację w drodze z pracy do domu – a skoro nasz pracownik, wspólnik lub klient i tak będzie musiał używać parasolki, to czemu nie może mieć na niej nadrukowanego logo firmy?

Załóżmy, że minie on po drodze 50 osób, a przynajmniej 5 zauważy logo i 2 z nich zapamiętają je na dłużej – statystycznie 10 osób, posiadających parasole reklamowe, jest w stanie zainteresować 200 osób w 10 deszczowych dni. 

Wysoka jakość wykonania i atrakcyjne barwy dwukolorowych automatyczny parasoli reklamowych, pomogą wzmocnić ten efekt, rzucając się w oczy i maksymalizując wyniki. 

Prezenty i nagrody dla każdego

Czy jest ktoś, kto nie lubi otrzymywać prezentów? Okolicznościowe drobiazgi są w stanie ucieszyć każdego, zwłaszcza jeśli otrzymuje się je od osób, których nie podejrzewaliśmy o taki gest. Nagrody dla pracowników za wykonanie zadania powyżej 100% celu, również potrafią wywołać uśmiech na twarzy i zmotywować do ciężkiej pracy w przyszłych miesiącach, więc warto wprowadzić taki system nagród do swojej firmy. 

Powerbanki z nadrukiem to świetny pomysł, który przyda się każdemu w kryzysowych sytuacjach. Na targach branżowych, często można spotkać tego typu rozwiązanie. Zazwyczaj do stoisk z takimi prezentami jest najdłuższa kolejka zainteresowanych, więc nawet niewielki powerbank w aluminium z nadrukiem, jest doskonałym upominkiem w czasie eventów. 

Można też pomyśleć o czymś mniej konwencjonalnym. Na przykład power banku z lusterkiem, jeśli gadżety są przeznaczone dla kobiet.

Na prezenty i nagrody dla pracowników oraz wspólników, zawsze można wybrać coś mocniejszego – lepszej jakości i ciekawszych materiałów.

Model o wysokiej pojemności może okazać się zbawienny, w czasie wyjazdów wakacyjnych i prywatnych czynności relaksacyjnych. Zasada jest taka sama, jak w przypadku parasoli reklamowych – lepiej, żeby wykorzystywanyprodukt miałna sobie logo naszej firmy!

Inspiracji można szukać wszędzie! Wystarczy jedynie określić budżet i korzyści płynące ze swojej kampanii. Jednak w dalszym ciągu do najpopularniejszych gadżetów reklamowych, należą m.in. powerbanki, smycze, skarpetki z logo, breloki reklamowe i kubki z nadrukiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.