Menu

Menu

Wysoka jakość i korzystne ceny – przedstawiamy markę własną Fair Play Plus

Jako lider rynku dystrybucji urządzeń i środków czystości Fair Play Plus stale rozszerza gamę oferowanych produktów wprowadzając marki własne. Środki czystości dystrybuowane pod markami własnymi FPP oferują bardzo korzystną relację jakości do ceny, jednocześnie odpowiadając na specyficzne potrzeby firm sprzątających oraz organizacji, które samodzielnie dbają o utrzymanie czystości w obiekcie. Jedną z marek własnych Fair Play Plus jest marka chemii profesjonalnej PLAY.

Fair Play Plus

Chemia profesjonalna PLAY dla biura, przestrzeni komercyjnej i przemysłowej

Chemia profesjonalna to niezwykle obszerna i zróżnicowana grupa asortymentowa, w ramach której oferujemy środki czystości dedykowane do różnych powierzchni, jak również detergenty przeznaczone do usuwania określonych zabrudzeń. Co wyróżnia chemię profesjonalną PLAY na tle konkurencyjnych produktów? Z pewnością korzystna cena, dzięki której możemy utrzymać wysoki standard higieny w obiekcie, jednocześnie ograniczając wydatki związane z zakupem środków czystości. Ale dobra cena to nie wszystko! Produkty PLAY są bardzo wysoko oceniane przez użytkowników, którzy wskazują na ich wysoką skuteczność, wydajność oraz wszechstronne zastosowanie.

W asortymencie chemii profesjonalnej PLAY znajdziemy preparaty przeznaczone zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego oraz płyny uniwersalne o podwyższonej skuteczności. Jednym z produktów uniwersalnych jest płyn Universal Play przeznaczony do mycia powierzchni wodoodpornych – glazury, ścian, okien, podłóg gresowych, linoleum, PVC, betonu, paneli drewnianych. Płyn można stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Usuwa brud i trudne osady, pozostawiając po sobie czystą powierzchnię i przyjemny zapach. Obok rozwiązań uniwersalnych oferta marki PLAY obejmuje także preparaty specjalistyczne o bardzo konkretnym przeznaczeniu. Są to m.in.:

  • środek do mycia i doczyszczania powierzchni odpornych na kwasy (Acid Play),
  • środek do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni odpornych na działanie zasad (Grunt Play),
  • środek do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na alkalia (Strong Play),
  • siloksanowy produkt do impregnacji kamienia (Impregnat Play).

Oferta chemii profesjonalnej PLAY jest oczywiście znacznie bogatsza i bardziej zróżnicowana. Nie jest jednak  naszym celem wymienienie z nazwy wszystkich dostępnych w asortymencie środków czystości, a jedynie zasygnalizowanie rozwiązań, dzięki którym jako profesjonalna firma sprzątająca możecie Państwo zaoferować Klientom najwyższą jakość usług, przy ograniczeniu kosztów własnych do naprawdę rozsądnego poziomu. Dotyczy to zarówno utrzymywania czystości w przestrzeniach biurowych, jak i obiektach komercyjnych, sportowych czy użyteczności publicznej. Środki czystości PLAY doskonale sprawdzają się także w wymagających środowiskach pracy – magazynach, halach produkcyjnych, obiektach przemysłowych niezależnie od reprezentowanej branży. Do skorzystania z ich zalet zapraszamy również organizacje, które samodzielnie dbają o czystość i higienę w obiekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.