Menu
Menu

Jak wybierać meble do gabinetu?

Dobrze wyglądający gabinet nie tylko staje się naszą wizytówką, ale też zwyczajnie będziemy się w nim dobrze czuć, co wpłynie na efektywność pracy.

meble do gabinetuWybór mebli będzie pierwszą czynnością, jaką wykonamy po zakupie odpowiedniej przestrzeni biurowej. Na samym początku należy zastanowić się w jakim stylu ma być urządzony nasz gabinet. Można z grubsza wymienić dwa główne typy osób w zakresie doboru mebli gabinetowych. Pierwsi wybierają klasyczne, podobne do dobrze znanych sobie rozwiązań.

Drudzy cechują się bardziej rewolucyjnym podejściem, próbując innowacji i smakując nowoczesnych modeli mebli. Jednak zarówno jedni, jak i drudzy muszą dostosować wnętrze gabinetu do charakteru firmy, godząc je z własnym podejściem do meblowania gabinetu. Choć należy zaznaczyć, że temu drugiemu aspektowi nie można podporządkowywać tego, jakie meble gabinetowe ostatecznie wybierzemy.

Dlatego, zobaczmy dwie różne propozycje na urządzenie własnego gabinetu. Zacznijmy od propozycji dla miłośników klasycznych, co nie znaczy, że pozbawionych uroku i efektowności.

Klasyczne wzornictwo w cenie – Oskar

Takie meble gabinetowe ma do zaoferowania Fabryka Mebli Biurowych Wuteh z Torunia. Kategoria mebli z linii Oskar prostymi konturami dają ciekawy efekt. Dzięki temu o klasycznych wzorach w tym wypadku można śmiało powiedzieć, że są wyraziste. Jednocześnie są one komfortowe, swoim wyglądem nadając naszemu biuru poczucie prestiżu.

W skład tej linii wchodzą m. in. szafki gabinetowe, mniejsze lub większe, z przeszklonymi drzwiami znajdującymi się w ramce ze stali szczotkowanej. Są tam także minimalistyczne, ale w pełni funkcjonalne biurko do gabinetu, czy też szafki z otwartymi środkowymi półkami lub takie, które posiadają jedynie szuflady. Całość linii występującej w standardowym kolorze brązu dopełniają zawsze przydatne stołek i stolik. Gabinet, w którym znajdą się meble z linii Oskar komunikuje solidność i przywiązanie do tradycji, ale uniwersalność tej linii będzie także pasować do firm oferujących innowacyjne rozwiązania.

Brawurowy gabinet z BRAVO

Połączenie kolorów: lekkiego brązu i białości to jedynie pierwszy, najbardziej rzucający się w oczy składnik. Nowatorskie uchwyty i ostre krawędzie sprawią, że końcowa kompozycja gabinetu będzie dynamiczna, co wpisuje się w nowoczesne wzornicze trendy. Nie będą one pasować każdemu, jednak dla przedsiębiorstwa chcącemu nadawać ton i szczycącego się śmiałymi pomysłami będą one skutecznie dopełniały wizerunek nowoczesnej i otwartej firmy. Różne rozmieszczenie półek i szuflad, brązowy blat i biała linia szuflad to wszystko znajdziesz w szafach i szafkach linii BRAVO. Biurko i stół odznaczające się ciekawym designer stelażu połączy wszystko w spójną całość. Tylko od Twojej odwagi zależeć będzie, czy się na to wszystko zdecydujesz.

Ładny gabinet to nie tylko wrażenia estetyczne

Myśląc o doborze mebli, weź pod uwagę nie tylko to, w jaki sposób chciałbyś, żeby postrzegana była Twoja firma, ale także to, czego oczekują od niej Twoi klienci. Połączyć własne pragnienia i czyjeś oczekiwania nie jest sprawą prostą, jednak dobry wybór, w czym mogą pomóc doradcy producenta mebli Wuteh, nie będzie skutkowało tylko ładnie urządzonym gabinetem, ale i wytworzymy w ten sposób wizerunek, który zaprocentuje na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.